Golf Mk4 "Beli"

Golf Mk4 "Beli"

Član
Ja tu nista nebi dirao,odlicna je komb ove crne,farovi stopovi,samo patos i dobra felna :cool:
 
Član
a dragi ljudi,,znam ja to sve,, nestavljam slike zbog savijeta,,nego da se vidi sta se radilo,,, nemojte me krivo svatit,,al svaki drugi pise, lajsne u boji auta ovo ono,,cekajte malo,,gdje su vasa vozila da vidimo,,
 
Član
Mnogo ljepsi bez obrva i stope su fino ispale:cool::cool:,
jedino mi se ne svidja sto je vako prljav :icon_biggrin: ...
 
Član
Pajdas samo goni po svome,za sve ovo treba odvojit lovu i treba puno vremena da bi se napravilo nesto.Golfic ti je dobar,svidja mi se sto je "beli" :cool:
 
Član
@ sradjan014 ofarbo one bijele stope,,da nebi dzabe uzimo prave US,,kad se moze vako uradit :D ,,nadam se da cemo se jedom vidit pa da vidim kako tvoj ide :icon_biggrin:
 
Član
CrueL je napisao(la):
a dragi ljudi,,znam ja to sve,, nestavljam slike zbog savijeta,,nego da se vidi sta se radilo,,, nemojte me krivo svatit,,al svaki drugi pise, lajsne u boji auta ovo ono,,cekajte malo,,gdje su vasa vozila da vidimo,,

Nema sta,tako je..nisam vidio prijasnje postove..biti ce to uredu sve :)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
CrueL je napisao(la):
a dragi ljudi,,znam ja to sve,, nestavljam slike zbog savijeta,,nego da se vidi sta se radilo,,, nemojte me krivo svatit,,al svaki drugi pise, lajsne u boji auta ovo ono,,cekajte malo,,gdje su vasa vozila da vidimo,,

Nema sta,tako je..nisam vidio prijasnje postove..biti ce to uredu sve :)

ako konkretno mislis na mene, ubaceno je pa se moze pogledat ;)
 
Top