GOLF MK4 1.6 16v nece da upali

GOLF MK4 1.6 16v nece da upali

Član
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

jbg,sad neznam kontam da zovnem prvo auto elektricara da mi dodje kuci da pogleda,ili mi je mozda bolje da ga odmah vozim mehanicaru pa nek se oni zezaju sa tim :)
 
drug u Matuzićima poslije Binga na lijevu stranu kad ides od Doboja tj. prije semafora na 100-150 metara imas auto elektricara koji je doktor za slabu struju covjek sve reparira nije ona opcija imas na "ilmi" polovan ili tako to nego covjek popravi a radi za male pare ;)
da se dzaba ne zezas otidji covjeku nek ti to sredi ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
drug u Matuzićima poslije Binga na lijevu stranu kad ides od Doboja tj. prije semafora na 100-150 metara imas auto elektricara koji je doktor za slabu struju covjek sve reparira nije ona opcija imas na "ilmi" polovan ili tako to nego covjek popravi a radi za male pare ;)
da se dzaba ne zezas otidji covjeku nek ti to sredi ;)

a mislim da znam gdje je,odma prije semafora lijevo,izgleda kao neka mala radionica?
Cuo sam za njega da je odlican sto se tice struje,par ljudi koje znam ide njemu :))
Nema druge,sl sedmice jedan dan cu otici do njega i nek mi to sredi :))
Nemas slucajno broj telefona od njega ili neki kontkt??
 
Član
GOLF Napokon popravljen :D :cool::cool::cool::cool:
hvala ernadu na savjetu,bio sam kod one dvojice momaka extra su uradiili i vrlo brzo :D
Problem je bio sto je voda usla u alanser i jedna cetkica je bila struniula i otpala a jos jedna je bila zakovala :)))
sve u svemu dobro je,moglo je biti i gorih stvari :D
 
kazem ti ja nisu ljudi za bacit a covjek bi reko neki livadari rade pod nastresnicom i kod njih ti nema ono kupi novo ili polovno da zamjenimo to je najjlakse ali popraviti i napraviti da valja to tesko ko hoce danas da radi ;)
koliko para :lol:

a za ovog sto sam ti govorio gdje da ides odradit servis isto se neces pokajat ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
kazem ti ja nisu ljudi za bacit a covjek bi reko neki livadari rade pod nastresnicom i kod njih ti nema ono kupi novo ili polovno da zamjenimo to je najjlakse ali popraviti i napraviti da valja to tesko ko hoce danas da radi ;)
koliko para :lol:

a za ovog sto sam ti govorio gdje da ides odradit servis isto se neces pokajat ;)

bas vala nikad nebi reko da su tu neki (dobri) majistori :D
sve me izaslo 35km :D

za servis cu jos vidjeti, de mi samo jos pojasni tacno gdje se nalazi taj lik da odem do njega jedan dan :D
 
Prije Maglaja na 2-3 kilometra cim prodjes benzinsku od energo petrola na desnu stranu "Auto servis Huso ili Bosh" nemozes profulat radiona od 8 dizalica auta uvijek ispred radnje koliko te volja ;) odmah kraj glavnog magistralnog puta M-17 cca15 metara udaljen :lol:
 
Top