Golf mk3 GTI 2.0 16v

Golf mk3 GTI 2.0 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Predobar golf bas mi se svidja ;) sto se tice i opreme motora i izgleda sve super

I ja ciljam na tako neki izgled :icon_biggrin: Tvoji planovi su super bit ce to ekstra golf kad uradis sve sto imas u planu ;)

napisao bi jos svasta al necu :D :icon_exclaim:

sretno u daljnem radu na autu ;)
 
GolFanatiCars je napisao(la):
Predobar golf bas mi se svidja ;) sto se tice i opreme motora i izgleda sve super

I ja ciljam na tako neki izgled :icon_biggrin: Tvoji planovi su super bit ce to ekstra golf kad uradis sve sto imas u planu ;)

napisao bi jos svasta al necu :D :icon_exclaim:

sretno u daljnem radu na autu ;)
Hvala druze trudim se da samo malo dotjeram fabriku,to je to sto sam napisao farovi,stopke,maska bez znaka,auspuh i to je to,svidja mi se taj stil (ne volim neko budzenje tipa badlook,neki branici do poda i tako to)
A vidjeces dok bude finog vremena pa ga slikam fino ove su slike lose i prljav je dok se to sve sredi poslikacu i ubaciti,i pisi slobodno ;) nije na odmet :D
P.S mozda bi mu vremenom felge zamjenio stavio neke petokrake ;))
Dejan 16v je napisao(la):
Kulturan auto! Dobar nema sta!
Hvala, trudim se da takav i ostane kao sto sam vec napisao malo doraditi fabricki izgled i to je to ;)) hvala :)
 
Evo druze jedan prijedlog za felge ;) kad vec i ti ko i ja ides na fabriku :)

http://www.myturbodiesel.com/images/wheels/vw_15_5x100/corrado%20speedline.jpg

potrudi se naci ovaj model GTI speedline felge kad vec hoces 5okrake

samo lagano ;)
 
Hvala na predlogu mada ce felge malo odskociti od fabrike ali otom potom nisu lose ni ove tako kad bude kakve kinte one ce otici,za sad ide maska i stopke pa na ljeto farovi :)
Kontam se da sad za sad stavim samo nastavke za auspuh ali vidjecu posto nisam pri parama trosi on ;)))
 
trosi al i ide vozio se i vozio jednu tricu s ABF om

ma samo polahko sve ces uradit sto si zamislio a nema se bas za sve odjednom ;)

a ono sto nisam htio rec pa si napisao da mogu rec slobodno :D fali ti cd player ko i meni po tom lice najvise :D
 
haha a cd je izvadjen bio neki stari trokirao stalno pa je taj letio napolje a stize drugi cekam isporuku ;)) tako da uskoro nece biti isti ahhahahahah :p
:))

Salim se kako nisu isti imaju isto 4 tocka,krov motor,vrata,prozore,svjetla ma isti hahahaa

A ide ide ko lud ako se kad vidimo probaces ;)))
 
isto ko u mene samo malo drukciji skroz :lol:

drago mi je da ce doc cd player na tu rupu ;)

hvala na ponudi za voznju ;) mozda se nekad i sretnemo i u poznamo :icon_smile:
 
PA moguce je mozda stopove pazarimo :))

Joj na pocetku tak kad sam izvadio cd ostala navika pa sam gurao ruku u ovu rupu haha :D trebao bi za nekolika dana stici ;)

Zna li neko kako naci ove maglenke i koliku su para i kako kasnije kad se slepa kako se to skida jel ima neka fora ili moras sve iscupati??
 
Pa nzm aldine jos uvijek o tom spustanju dobri bi mu leglo,ali jbg onda zaboraviti kampovanje,vikendicu i tako to nzm jos uvije a sto se tice stabilnosti vjeruj mi i ne vozim tako brzo,prvo sto oko foce nema dobrog puta jedino na neku duzu relaciju kad idem :) tako da ne vjerujem da ce biti spustanje ;))
 
Nije se nista znacajno radilo na autu,samo da osvjezim temu,nije bog zna cist ali jbg to su čari foče sto zi auto ne moze pola h biti cisto!











:123::123::123:;)
 
Član
Ja ne vidim ove slike...jbg......ja ga ne bih ništa dirao samo volan neki sportski stavio i lijepo očistio i to je to......pozzzz
 
sve super nije toliko ni prljav ;)

premjesti tu oznaku GTI sa branika na masku ili skini totalno

sta je sa maskom GTI sa dva rebra :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top