Golf Mk3 Cabrio Karmann

Golf Mk3 Cabrio Karmann

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Čestitam i da bolje služi od predhodnog :cool: Šta bi sa fiatom :icon_question:
 
Legend
RE: Golf Mk3 Cabrio

oooo neka bude sa srecom druze , extra fino izgleda , ima li planova ...kakvih radova ??
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Jako dobro izgleda:cool:

Samo se nadam da si provjerio da li krov mnogo pušta vodu? Nije pitanje da li pušta, nego koliko?:D
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Da ne pisem svima posebno, hvala puno na ovako pozitivnim komentarima:cool: Drago mi je da se svima svidja, posebno onima od kojih sam ocekivao napad da sam izdao fiata :D
Sto se krova tice, verovao ili ne Zela, ne propusta krov ni malo, odmah sam ga vozio na pranje i puskom prao krov i ni kap nije usla...
Neko je spomenuo planove, pa planovi nisu veliki, zamenicu ovaj ruzni top pozadi onakvim cevima kakve je rale_cazin stavio na njegovu trojku, malo mi se ne svidja mesto za tablicu pozadi da li cu prepravljati branik videcu, xenoni, mozda jos nesto usputno i to je to, mislim da nema na njemu sta vise da se radi, svidja mi se ovako, jos da je ABF unutra bio bi auto bez mane... E sad sto se tice ovih prica bolji je od brava, iskreno je bravo mnogo bolji auto u voznji ali ovaj auto i onaj nisu iste namene, ovo je za kuliranje. P.S. Uzeo sam ga na 14-icama, i odmah prebacio na 17" dok je jos toplo vreme, auto na 17" ne ide :)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

ma golfa je zarra samo motor ubaci nako jednostavan npr vr6...hehe...a prednji dio uradio kao kod mk4...mad je i ovako uhhh..sretno dalje u radovima
 
RE: Golf Mk3 Cabrio

dobar golfers jos cabrio,bravo uopste se ne treba spominjati pored ovog auta, a pogotovo poredit s istim ;)
 
RE: Golf Mk3 Cabrio

Aj da si se i ti docepao auta,a ne fiata vozat' :D:D:D
Nek je sa srecom,i sto vise prednjenih kilometara :cool:
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

Razočarao si me i kao čovjek i kao komunista.:D

Aj', pa da kuliramo ljeti kroz BG, možda i pocrnimo.;)
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

trizex je napisao(la):
Posao sam te podjebavati, al' kad sam vidio slike ne mogu, svidja mi se :) bas je lepi, nek' je sa srecom, bolje ga parkiraj od Bravoa :D

ista situacija, i ja sam htio ocrnit' izdajnika :icon_biggrin:

al golf je dosta dobar, dobra oprema, dobro mu lezi folija, felge drama, motor -...al' sminka je, bice picke ljetos :D;)
moze proci :D, sve najbolje sretno s autom :cool:
pazi ga bolje od brava ;)

p.s. kako/sta si trampio za njega ?
 
Član
RE: Golf Mk3 Cabrio

ma kakav fiat, ko je srece vidio od njega samo VW ;);)
odlicno auto druze, da dobro sluzi;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top