Golf mk3 by Vedo

Golf mk3 by Vedo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk3 by Vedo drama

evo raja neke slike koje smo sinoc napravili na okupljanju...nije neki kvalitet ali se vidi ono glavno ;)

BTW autic je DRAMA ;)
 
RE: Golf mk3 by Vedo drama

za auto sam već rekao da je extra felge pogotovo i mene zanima dali ti dira pozadi jer su i kod mene pozadi 9x16 sa ET15 kad netko sjedne dira mi iako sam stavio odbojne gume ??
 
Legend
RE: Golf mk3 by Vedo drama

enesss je napisao(la):
fakat premocno vedo ,nema price ...... grebe li ozada ?

posto je vedo direktorski nastrojen da odgovorim za njega, ne grebe, jos uvijek jer je on nekad "izvlacio malo nazad ovaj lim" tj sabio onaj unutrasnji blatobran samo..

kad ga bude farbao, spustit ce ga jos nazad i izvuci rubove koliko bude trebalo..
 
Član
RE: Golf mk3 by Vedo drama

heheh hvala svima... ... a vec su legle i slikice... ja sam slikao danas to malo, pa cu kasnije napraviti upload...

To je to sad za sad... znaci ove felnice su na autu... medjutim ja i dalje cekam ono glavno a to je nova boja na njemu i mnogo limarskih radova....

@noke hvala za pomaganje direktore i igy i nokke za slike.... :lol:
@dado- ono sto je cudno jeste fakat da ne struzu gume, nisam se mogao nacuditi, jer su mi 17" 7.5J strugale cim neko sjede na zadnju klupu... ovih 9J + distancer od 1.5cm nikako...
@alden... jeste mi nasli spojler... niste ni trazili brljavci jedni..

A da pricamo o stabilnosti... ja svaki dan sve vise i vise imam osjecaj da vozim karting... :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf mk3 by Vedo drama

stvarno premocno,svaka cast
i kod mene 195/50/15 zakacale nazad,a sad 215/40/16 kada sam stavio ne zakacaju
meni to bas nije jasno:icon_question:
i jos jednom da napisem da je golf premocan
 
Legend
RE: Golf mk3 by Vedo drama

audi sc je napisao(la):
stvarno premocno,svaka cast
i kod mene 195/50/15 zakacale nazad,a sad 215/40/16 kada sam stavio ne zakacaju
meni to bas nije jasno:icon_question:
i jos jednom da napisem da je golf premocan

vjerovatno ti et felge nije bio isti,jedna plitka druga ne.....

a vedo......ma skidam kapu , da , bas koja boja ide...ista ili nesto novo *?
 
Legend
RE: Golf mk3 by Vedo drama

vedo ocemo im reci il da ostane tajna dok se ne ofarba auto :icon_rolleyes::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top