Golf mk3 1,9tdi CLEANED

Golf mk3 1,9tdi CLEANED

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Super je Golf,kao sto neko rece steta je da farbas 9 J bolje spoliraj rubove da sijaju kao pasja mu*a,a srce felne u belo da vidis miline kako ce biti;)
 
SAXO je napisao(la):
Super je Golf,kao sto neko rece steta je da farbas 9 J bolje spoliraj rubove da sijaju kao pasja mu*a,a srce felne u belo da vidis miline kako ce biti;)

hvala drug,a mislio sam srce u crno..sad si mi dao povoda za razmisljanje,neznam kako bi izgledalo u bijeloj boji...:icon_question:
 
Član
Super je autic, ovo bi reba biti i primjer drugma kako treba da izgleda auto!

Svaka cas na odradjenom i sretno u nastavku!
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Prelijep je fkt sve mi se svidja pravooo osim stopki... promijeni ih pod hitno...a kad lakiras felgice u crno sa poliranim falcom to ce da bude mjera..
Sretno u daljem radu

Eko je napisao(la):
ja kontam oprat' - cleaned... valjda se napise samo clean ;)


hehehehehe:lol::lol::lol:



abdulmalik je napisao(la):
SAXO je napisao(la):
Super je Golf,kao sto neko rece steta je da farbas 9 J bolje spoliraj rubove da sijaju kao pasja mu*a,a srce felne u belo da vidis miline kako ce biti;)

hvala drug,a mislio sam srce u crno..sad si mi dao povoda za razmisljanje,neznam kako bi izgledalo u bijeloj boji...:icon_question:


mislim da bi crna bolje pasala!!
 
Malo updejta s moje strane,ovaj tjedan paketi stigli:

gewinde iz Belgije,2 nove gume Toyo Proxes,ostale 2 sam kupio jeftino,skoro nove
5RAX9NBaUki_v5fP.v.jpg

zadnja svjetla klarglas
GLFS3Klvdbz3MuIU.v.jpg

ovako izgledaju na avtu,namontirao za 5min(zato volim golfa :icon_smile:)
KfFT08wKej81Zn7v.v.jpg

zajedno u vrsti sa sestrinom alfom,koja ceka ispit
MI0Gz4Xb0OB4QmkG.v.jpg

naravno tu je gazda,upravo na novo ofarban+nove oci dobio
RW00PDNy49GZavfG.v.jpg

jer mi idu polako na zivce nekvalitetni vr lipi(citaj:pucaju kod najmanjeg zapinjanja),uzeo sam danas obican,i odrezao ga tako,da je ravnomjeran po cjeloj duzini.kad gewinde smontiram,manje ce zapinjati. Potrebno ga je jos ofarbati,ovaj put u crno.
Ako sve nebude izgledalo dobro,opet od vr-a kupit.. :icon_rolleyes:
kjBxBukagemxECB1.v.jpg

za kraj jedna zanimljiva danas
zVU9Uqlv4pCnlYLN.v.jpg


Moram jos feluge ofarbati,nazad staviti distancere,gewinde namontirati,i jos mnogo toga-rupa bez dna:icon_mad:
Ljudi sezona dolazi;)
uzivajte
 
oo druzee lijepoo napredujes... gewinde ce dobro sjestii.. reci mi jesu li too te sto si ti meni govorio, koliko bi kostale za passata..nesto si rekao oko 600km..
hoce li biti drukciji iduci put kad ga vidim??:D
 
to su te,neznam koliko su za pasata,ono sam ti napamet rekao,posto su za golfa4 550km.Moram provjeriti kod ovog sto je meni nabavio koliko su za tvog.
A nadam se da ce biti puno drugciji,samo sto necu moci sa njim do kuce kad stavim gewinde,znas da pored kuce rade asfalt:icon_sad:
al zato kad zavrse bice milina:cool:
 
znam druze kakav je put..ja sam malo zapeo jos sam isao skroz polako..al haj valjda ce zavrsiti ubrzo nece ostaviti onako..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top