golf mk2

golf mk2

Član
Vrijeme je da i ja predstavim svoju "masinu" :lol: Znaci golf 2,,88 god. 1.3 benzin...ev slike kakav je bio prije 15 dana...aaa uskoro ce biti slike kakav je sa zatamnjenim staklima,stopovima,znakovima,spusten,stavljenom lajsnom (onom iznad farova) i jos nekim sitnicama..ett za pocetak dosta :icon_biggrin: .....(jos samo da kako treba ubacim sliku hehe)
PYD2y.jpg
 
Član
dobro si ti ubacio sliku nego ubacuj i te slike da vidio mi sta to ti imas sad...:icon_smile:
 
Član
Cim dodje od majstora da ga mogu slikat :icon_biggrin: trenutno radim zastitu poda :icon_smile:
 
Član
znaci sutra spustanje pa onda u potragu za felgama, da konacno skinem ovaj seljakluk od ratkapa :lol:
tGBZ6.jpg
 
Član
pa mogo si naci i felge pa onda spustiti da vidis bas dokle ce ici u pod i kad budes skido ratkape odlijepi i ovu foliju s prijeda samo strsi dzaba...;)
 
Član
Mnogi su mi rekli da skinem tu naprijed foliju al meni se toliko svidja da sam u velikoj dilemi :icon_smile: P.S danas sam probao da ga rucno poliram i odustao hehe znaci nema sanse ruke ne osjecam a razlika neprimjetna...tako da cu otjerat negdje na poliranje :icon_biggrin:
 
Top