Golf mk2...update

Golf mk2...update

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas se obnovila garaza,rijec je u Golfu mk2 1,6 benzin,55KW/75KS,1985 godiste u ekstra dobrom stanju,koji je namijenjen mom sinu,ali posto ima jos dobre 2 godine do polaganja ja cu se pozabavit sa njim.Ima profilisana sjedista,koznu tablu i crno nebo to je koliko znam iz GTI-ja.Evo par slicica da vidite o cemu se radi.
I da,ako neko ima obicnu masku a hoce da se mijenja,nek javi.
PS:Auto je doooobro prljavo unutra,al' to ce biti glanc:icon_biggrin:





 
Početnik
RE: Golf mk2 1,6 85'

eeeh , da oce i meni stari tako auto uzet :icon_sad:

Doduse ja imam 3 fine godine :D Znaci jos godinu have da mi kupi :D

Fina dvojka ovako ocuvana djeluje , samo skidaj masku pod hitno -.-'' .
 
Član
RE: Golf mk2 1,6 85'

sreca pa mu nisu ruzni farovi i maska:D
sredit cete vi njega, siguran sam;)
 
RE: Golf mk2 1,6 85'

Dobar golf. Meni je tata G1 kupio. A GTI ima i ta loptica mjenjaca koju ja maloprije kupih. Sretno s radovima :icon_smile:
 
RE: Golf mk2 1,6 85'

G2_1.6B je napisao(la):
eeeh , da oce i meni stari tako auto uzet :icon_sad:

Doduse ja imam 3 fine godine :D Znaci jos godinu have da mi kupi :D

Fina dvojka ovako ocuvana djeluje , samo skidaj masku pod hitno -.-'' .

Auu,druze..Pa ja i ti iste srece jbt. .. Eh,kad bi meni moj hteo bilo sta da kupi..Samo da ide,u bilo kakvom stanju..Da se ja malo zabavljam..Al' aj,sta je tu je ..Ne zalim se ..

:icon_exclaim: Fin golfonja,ovu masku pod hitno skini..Sve u svemu,nije lose..Ima li jos kakvih daljnih planova ? :icon_confused:
 
Početnik
RE: Golf mk2 1,6 85'

B.M - Floyd je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
eeeh , da oce i meni stari tako auto uzet :icon_sad:

Doduse ja imam 3 fine godine :D Znaci jos godinu have da mi kupi :D

Fina dvojka ovako ocuvana djeluje , samo skidaj masku pod hitno -.-'' .

Auu,druze..Pa ja i ti iste srece jbt. .. Eh,kad bi meni moj hteo bilo sta da kupi..Samo da ide,u bilo kakvom stanju..Da se ja malo zabavljam..Al' aj,sta je tu je ..Ne zalim se ..

:icon_exclaim: Fin golfonja,ovu masku pod hitno skini..Sve u svemu,nije lose..Ima li jos kakvih daljnih planova ? :icon_confused:

Da on meni svoje malcice po selu koji krugic , al' ja bi nesto mojee , da ga imam uvjek , da mi je tu na parkingu , a ne da se mislim , al' doduse i sa relacijom voznje sam ogranicen tako da....

al' haj ne unistavajmo covjeku temu :)
 
Legend
RE: Golf mk2 1,6 85'

neka bude sa srecom druze , i da se momcina navoza bez belaja .....,.....a masku , zapali !! :lol:
pre jeftine su fine klasicne maske i farovi , pa mu to samo nabaci ;)
 
Član
RE: Golf mk2 1,6 85'

enesss je napisao(la):
neka bude sa srecom druze , i da se momcina navoza bez belaja .....,.....a masku , zapali !! :lol:
pre jeftine su fine klasicne maske i farovi , pa mu to samo nabaci ;)
Juce kupljeno!!A maska je brrrrr,al eto ako neko hoce za obicnu da mijenja,izvolte.Nemoj mi musterije odbijat:lol:
 
Član
RE: Golf mk2 1,6 85'

dobar golfonja nema sta, sretno u daljim radovima, i nek se sin navoza..
masku nebih komentirao...:D
 
Član
RE: Golf mk2 1,6 85'

Evo nesto se radilo na autu pa da ukratko opisem:
Dubinski oprano auto,zamjenjen kompletan prednji trap osim letve volana koja je bila dobra,diskovi i disk plocice,stavljeni sportski amortizeri i opruge Weitec,stavljen Remus lonac,zamjenjena ona ogavna maska,sjediste vozaca zamjenjeno mada nije se mogla naci ista boja sjedista,al eto.Stavljen Blaupunkt kasetofon sa CD changer-om sa spremnikom od 10 CD-ova.Branici,obrve,ralica i retrovizori su bili izblijedili,pa su ofarbani Sonax farbom za plastiku i da naravno stavljene su 15-ke alu. felge sa gumama 195/50/15 i auto je registrovano danas.Evo malo slika da vidite kako to sad izgleda:

















 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top