golf mk2 update felgice, bra :)

golf mk2 update felgice, bra :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u druze prelijep golf jos aBd ako nadjes original GTI pragove lajsne i rubove bice perverzija I kad se malo jos spusti ;)
 
Član
lijep golf..felge lijepo sjele...prednji kraj mi se bas svida s tim grudnjakom lijepo sredjeno napraijed nista ne dirati..
 
Legend
super druze , a carapa / sisobran / bra .... :D , koliko je funkcionalan i spasava haubu od kamenja , toliko je i lijepo za vidjeti , dobro stoji ;)
 
Član
tenk ju zlajaaa :p
@oggy neam ni ja zivaca objasnjavat sto ti mjenjas felge, pa moram :D
@GOLF TZ on mi je idol :lol::lol::lol:
@s1ck to haman pa nikad necu naci, nazalost :icon_sad:
@sub3r vidi, vidi, vidi, vidi kake makinje se voze, vidi, vidi, vidi, vidi kako budjeti se trose :p
@andel i enessse hvala :p a skinicu ga ja cim jos neko u mom selu stavi :D
 
Legend
koja transformacija :icon_eek:

samo il mi se cini il su zadnja vrata druge boje u odnosu na ostatak auta ?
 
Član
nisu djamije mi :p
w21yf.jpg

evo jos jedna slicica :p

i dalje me jbe ovo oko farova, kao da su farovi uzi od standardnih, ostane mi puno jbenog prostora izmedju farova i maske :(

ofarbane, ali se ne vidi efekat kristalcica kojih ima brruuuku :p
ne moze aparat uslikat sto se golim okom moze vidjet :p

29p8e8i.jpg
 
Legend
to za luft, izvuci malo nosace farova prema vani (tj ona metalna prsa) i manje ce se vidjet, ili ubaci sajbu izmedju nosaca fara i nosaca na prsima..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
to za luft, izvuci malo nosace farova prema vani (tj ona metalna prsa) i manje ce se vidjet, ili ubaci sajbu izmedju nosaca fara i nosaca na prsima..

vec sam to odradio, jedva mi kace sarafi.. al haj, jbat ih, moracu mjenjat masku...
 
funky je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
to za luft, izvuci malo nosace farova prema vani (tj ona metalna prsa) i manje ce se vidjet, ili ubaci sajbu izmedju nosaca fara i nosaca na prsima..

vec sam to odradio, jedva mi kace sarafi.. al haj, jbat ih, moracu mjenjat masku...

kod mene je isti problem novu masku imam iz fk isto imam taj luft planiro sam stavit neke matice deblje da malo far izadje vani a sarafe u svakom slucaju trebaju duzi i to sa kontra maticom radi lopova plus da drze da valja
 
Član
dadao_style je napisao(la):
funky je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
to za luft, izvuci malo nosace farova prema vani (tj ona metalna prsa) i manje ce se vidjet, ili ubaci sajbu izmedju nosaca fara i nosaca na prsima..

vec sam to odradio, jedva mi kace sarafi.. al haj, jbat ih, moracu mjenjat masku...

kod mene je isti problem novu masku imam iz fk isto imam taj luft planiro sam stavit neke matice deblje da malo far izadje vani a sarafe u svakom slucaju trebaju duzi i to sa kontra maticom radi lopova plus da drze da valja
najvjerovatnije cu ja nju napravit sam, sto je sigurno, sigurno :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top