golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf mk2-napokon postavljene 15-ke

fine felge pravo, doci ce do izrazaja jos vise kad se auto malo spusti, mislim da je srdjan imao ovakve sa crvenom cizom:cool:
dobar izbor definitivno
 
Početnik
RE: golf mk2-napokon postavljene 15-ke

Predobre fele,a folija mi se na staklima pravo svidja,da mi je naci takve i ja bi sebi odma uradio,jos su u mene i fabricki tintirana tako,jos i folija uhh.Svidja mi se golf pravo,a Bgm 15ke su ga "otvorile" pravo :cool:
 
Član
RE: golf mk2-napokon postavljene 15-ke

Sarajlic je napisao(la):
Predobre fele,a folija mi se na staklima pravo svidja,da mi je naci takve i ja bi sebi odma uradio,jos su u mene i fabricki tintirana tako,jos i folija uhh.Svidja mi se golf pravo,a Bgm 15ke su ga "otvorile" pravo :cool:

naruci u maah-u zelenu foliju, mogu ti je nabavit, ili sa samirom sensom, s njim ti je jos lakse

sorry za off;)
 
RE: golf mk2-napokon postavljene 15-ke

još spuštanje i moj ti je prijedlog, te bočne žmigavce zacrni sprejem bilo kakvim, bit će bolje 100 puta ;)
 
Legend
RE: golf mk2-napokon postavljene 15-ke

hvala svima, evo sad sam zvao druga rekao je da ima i zadnje opruge pa da potrazi, ja sad imam samo prednje pa ako nadje danas cu ga spustiti;)
 
Legend
RE: golf mk2-napokon postavljene 15-ke

danas stavljene opruge i nisam zadovoljan kako je legao trebao je naprijed jos ici nize jbg, svoje opruge sam poredio sa ovim i bile su krace odoka za krug ipo, naprijed cu ove skratiti bar za pola kruga da malo legne, evo par slika.
prije


Uploaded with ImageShack.us
poslije


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk2-spusten ali ne dovoljno :(

Na ovoj drugoj slici ja stvarno ne primjetim da je zadnji kraj nesto vise spusten od prednjeg, ovako mi je taman.
Dobar golf druze :cool:
 
Član
RE: golf mk2-spusten ali ne dovoljno :(

ma dovuci to da ja to zakucam za zemlju sta se igras sa tim oprugama

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Legend
RE: golf mk2-spusten ali ne dovoljno :(

ArminM je napisao(la):
tacno se vidi da je nazad vise legao, rijesit ces ti to:cool::cool:

ciniti se stoji on sad kako treba nije nizi zadnji kraj, samo naprijed moze jos nize, a prva slika je prije spustanja, uzivo izgleda fino i nize:icon_smile: kad ponovo budem imao vremena malo cu ga jos naprijed spustiti i to je to ;)
 
Član
RE: golf mk2-spusten ali ne dovoljno :( danasnje slike

ko da su gewinde, bas je legao, mislim da mozes biti zadovoljan:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top