Golf MK2 GTi

Golf MK2 GTi

e ovako posedujem vozilo marke VW model Golf MK2 GTi 1.8l 8v od opreme ima sledece:koza,klima,servo,board comp.,ABS,el.prozori,siber,cb,alarm enforcer,kisobran,sport izduv,bilstein amorte,lucas kocioni sistem,sachs sport set kvacila,kristalni farovi sa crnim krstom,kristal zmigavci,smoke zadnje lampe,tamna stakla(licni rad vec nekoliko puta,tj za svaki tehicki nove folije),alpine jedinica a pioneer zvucke 10 ke,i nesto cime se ne hvalim a to je plinski uredjaj lovato,felne trenutno nemam jer sam prodao sad ide kupovina drugih,u planu i xenon h4 bi 8000k,krace opruge i brave od MK3,bele je boje da ne zaboravim,trenutno mi je otisao regulator pritiska goriva,sutra stize drugi pa malo oma alata pod haubom,slike radjene sad...
img0708o.jpg
 

323

Član
Dobar golf,jesi razmisljao da mu stavis originalne maglenke,lijepse bi mu stajale.Super su ti sicevi.Sretno u daljim radovima!Pozzz ;)
 
Član
dobar golf sjedista su fina al izgledaju ruzno ovo sto je ispucala koza.stavi maglenke orginal 10000000000000000 puta ljepse ce izgledat i skini ove naljepnice po autu ruzne. a fine planovi.:cool:
 
dario20 je napisao(la):
dobar golf sjedista su fina al izgledaju ruzno ovo sto je ispucala koza.stavi maglenke orginal 10000000000000000 puta ljepse ce izgledat i skini ove naljepnice po autu ruzne. a fine planovi.:cool:

slazem se u potpunosti ;) da ne pisem isto

sretno u daljim radovima ;)
 
Član
dobar golfonja,finu opremu ima,slazem se sa kolegama vezano za maglenke i ove naljepnice po autu. Kad legnu neke fine felgice bit ce to jos puno ljepse:cool:
 
Član
Kao i svi ostali...+1 za originalne maglenke, a dodao bih jos i da zamenis rucicu menjaca i da probas nabaviti kontrolu ventilacije koja je stajala na vozilima sa klimom...ostalo je bombonica.

E da...jos nesto...steta za tapacire da budu tako izbuseni.
 
dobar golf,, malo poskidati visak dijelove, vratiti tablicu na pravo mjesto,,
skinuti te naljepnice,, i gdje mu je klima?
 
Član
ma sve ovo što su oni nabrojali i golf će da bude vrh......maglenke prvo.....nalijepnice itd...sve najbolje..pozzz
 
Twister je napisao(la):
Kao i svi ostali...+1 za originalne maglenke, a dodao bih jos i da zamenis rucicu menjaca i da probas nabaviti kontrolu ventilacije koja je stajala na vozilima sa klimom...ostalo je bombonica.

E da...jos nesto...steta za tapacire da budu tako izbuseni.



da se odmah pohvalim nasao sam na e bay bas tu komandu sa klimom i kosta tricavih 4,5e i narucicu je cim kolega u martu ode u austriju..;) a maglenke su bile or samo sto sam ih je slupao sa jedim bezanjem sa puta od zaspalog turcina u sleperu a druga je bila napukla kad sam ga kupio ali i to ide novo i to tamne kristalne,a po felne idem za 15 ak dana... a sto se tice nalepnica necu jos nista dirati dok ne bude isao na REFRESH!!! nova boja bela perla i radovi u smeru German style... a tapaciri ili ce dobiti nove drajvere ili idu dole i trpam ceo enterijer od MK3 GTi,sto ce mu i biti...

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar golf,, malo poskidati visak dijelove, vratiti tablicu na pravo mjesto,,
skinuti te naljepnice,, i gdje mu je klima?

na slici sa br 0708 je uslikan motorni prostor i u donjem levom uglu ta dzuzda nazovimo je tako je kompresor od klime iz kog izlaze dva debela sreva i u slici 0704 se lepo vide dva lepa mala prekidaca za klimu jedan da je pali a drugi da vrti samo svoj vazduh i ne uzima spoljsnji...samo malo bolje pogledati sliku i sve ce se samo pokazati...:icon_smile:
 
lijep golf.....GTI-ipak,wv-ovo najbolje izdanje,predlozio bih ti samo da zamjenis rucicu mjenjaca,manji volan ako ima mogucnosti....i ako planiras ostaviti tablicu dole odradi onda gornji dio branika izravnaj da sve bude po ps-u...male sitnice mnogo znace...pozz
 
XPLODtuning je napisao(la):
lijep golf.....GTI-ipak,wv-ovo najbolje izdanje,predlozio bih ti samo da zamjenis rucicu mjenjaca,manji volan ako ima mogucnosti....i ako planiras ostaviti tablicu dole odradi onda gornji dio branika izravnaj da sve bude po ps-u...male sitnice mnogo znace...pozz

Sad sam trenutno bez posla pa nista ne diram dok ne pocnem opet da radim,a onda naravno sve ce da bude onako kako on to zasluzuje a to je sve vrhunsko,ako neko zna gde ima rucica menjaca ali GTI beast?;)
 
Član
Fin primejrak malo treba poraditi na ovim sitnicama ali kao sto kazez nemas posla trenutno.samo polako bit ce to dobro sve ;)
poslusaj ovaj koj isavjet i neces pogrijesiti ;)
Samo se ova koza dobro izlizala i dotrajala ;)..
 
Član
ovo mi se pochelo svidjat' kad si rekao da ide na farbanje i da ce da legne enterijer iz trice :D malo [chitaj malo vishe :D ] je sfusharen, ali vidim da znash kako da to sredish :icon_smile: sretno u nastavku ;)
 
Top