golf mk2 gtd 1.6...

golf mk2 gtd 1.6...

Član
nishta.evo.novi.sam.na.forumu.pa.reko.red.je...Da.postavim.slike.svoji.kola...:D
i.unaprijed.se.izvinem.zbog.shto.mi.neradi.tipka.za.razmak.....:D

evo.slika.pa..bom..pohvale.kritike..sve.je.dobrodoshlo...

BOykT.jpg

9OnE2.jpg

NLZdY.jpg

5VKhT.jpg

Efvxd.jpg

R2IT.jpg

81xYd.jpg

09kg3.jpg
 
Odlican golf, boja mu je extra samo jedna steka zatvorena a druga ostavljena je malo diskutabilno :D i ako si vec stavio ove lajsne od gti-a nadji i rubove i pragove da upotpunis. uglavnom 4,6/10 :D:D:D ;)
 
Član
dobar golfac, pogotovo boja...kakav ti je zvuk sa ovim topom odozada :icon_question: :icon_question:
 
Član
boje je predobra ovo sa jednom stekom mi je bezveze.uglavnom fin golf. koliko te je izasla boja:icon_question:
 
Član
golf2 je napisao(la):
dobar golfac, pogotovo boja...kakav ti je zvuk sa ovim topom odozada :icon_question: :icon_question:

ma.na.zvuku.nisam.dobio.ništa.skoro..jer.imam.i.srednji.lonac.ispred.remusa..tog.ali..meni.je.vise.izgled..bio.vazan.nego..da.grmi...:D

dario20 je napisao(la):
boje je predobra ovo sa jednom stekom mi je bezveze.uglavnom fin golf. koliko te je izasla boja:icon_question:

shto.se.tice.boje.neznam.ti.nishta.reci.o.njoj.jer..meni.je.golf.doso.lakiran..i.sve..to.odradjeno..
a.shto.se.tiche.tuninga.ja.sam.samo.stavio.gewinde..te.felge.i...remus.i.sad..je.na.redu.unutrasnjost.cekam.da.sletim.kakve.pare..pa.chu..se.odluciti..za...eko.ili.pravu.kožu
 
Član
lijep golfac pravo..Legli bi mu pragovi i rubovi samo tako....dobro je to samo izgleda te nesto tacke (.) zezaju pravo :cool:
 

OmO

Član
Dobar golf, a o boji da ne pricamo.. ;)

Kad si postavljao taj lonac nazad trebao si ga napraviti da ide prema gore, nekako mi izgleda kao da ide u zemlju :icon_biggrin:
 
Top