Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i mene nakon duzeg vremena pa da krenem...
Nako par probni boja odluka je pala na mat bijelu boju tj. slike vise govore.






 
Član
zadnji dio R32 look i predobro izgleda :icon_biggrin: Felge su furka uglavnom dobre ideje i nešto novo. Svaka čast! ;)
 
Zadnji dio stvarno predobro izgleda .. Drago mi je da nema više onih suvišnih dijelova .. Svaka čast,poseban respect zato što nije 'golf po šablonu" već je iz tvoje glave i odrađen je sa ukusom . .Nije da mi se nešto baš sviđa prednji branik ali može da prođe jer vidim kako si počeo promijenićeš ga još 27 puta :icon_biggrin: Ove feluge se odlično uklapaju :icon_smile: Jesi razmišljao da nabaviš kako baš od R32 5-ice one rore,ili da odnekud iskopaš nešto sličnih dimenzija,mislim da bi tek onda bio živa perverzija ;) Respect ;)
 
Član
au ovo je predobrao odradjeno , svaka cast, zadnji dio je bez greske, tesko da moze bolje na dvici, felge bi bile ljepse da je polirani falc ;)
odlicno odradjen golf :cool:
 
Član
Meni se izgled ne svidja,preekstremno,pre plasticno,naravno to je samo moje misljene i ukus iako da se razumijemo nisam ni ljubitelj iskljucivo dosadnog german stylea,ali za G 60 turbo respect ,bar je masina prava u njemu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top