Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Start je napisao(la):
auuu..kako je krenuo..kontao sam na kraju reci da je bilo bolje da nis niste ni dirali:/
al uz pomoc ekipe dodje cvaja sebi:)
trud je fakat ulozen i o tome dalje ne treba razglabati...postujem!!
ja osobno bi zado jos par promjena (al nije ni vrijeme ni mjesto;)...al ipak cu rec jednu malu: ovo ''panišer'' me max bode u oci...(takvi natpisi mi ubiju automobil u ocima za jedno 50%)..u svakom slucaju ok cvaja..:)

potpis, mislim da ce u skorije vrijeme i naljepnica ici u off,siguran sam da hoce:cool::cool:
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Postoji HARD i SOFT tuning.Golf 2 jednostavno nije za hard tuning,nema liniju pogodnu za to.
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

e sada mi je bas drago da se svima poce da svidja... golf je za cistu 10.. sve najbolje u nastavku ;);)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Evo da osvjezimo malo i ovu garazu, dosta toga je radjeno, nez. sta sam zadnje postavljao ali eto da spomenem neke bitnije stvari kao sto su LSD lambo vrata, novi look prednjeg branika, takodje i zadnjeg sa novim izduvima i jos mngo, monogo sitnica...

Slike su malo losije, al' bice boljih uskoro... ;)



 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

meni je i zadnji pravo mocan, oduvijek mi se svidjao ovaj golf:cool::cool:
vidim i lece legle u farove, prednji kraj upotpunjen fino;)
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

naprijed premocan, dok nazad hmm ... malo je ruzno kako je ovo plastiku ili vec nesto stavio da pokrije malo tablice, moglo se to bolje odraditi i BiH naljepnica isto nepotrebna po mome misljenju ;) najbolje je uzeti u interexu (bilo je prije sad ne znam ima li) po pola marke bih naljepnica, ali je iza magnet, kod mog starog non stop u gepeku stoji ako zatreba samo je nakaci :icon_biggrin:
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

ovdje kesa ne manjka izgleda;) sad je puno ljepsi golf,,
samo moje zamjerke idu na zadnji kraj,, prvo rore,, ili sastaviti da budu jedna pored druge, ili nesto drugo,,
onda uraditi badlook tablice, i za kraj clean look, znakovi, naljepnice i sl;)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

meni ove rore bas dobro stoje, vjerujem da ce tu biti jos dorada na zadnjem kraju, ali ovo sa karambolkom i difuzorom je odlicno leglo
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Difuzor je po uyoru na golf V R32 a bice i taj clean, ovo je samo odradnejno za prvu pomoc, nije cak ni ofarbana u boju auta ova lasna... ;)
U farovima su Bi-xenon sociva! ;)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

unikatan i predobar golf, lijepo je vidjeti nesto lijepo a drugacije :cool:
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Uf jebeno izgleda, čekamo kvalitetnije i detaljnije slike :cool:
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Hvala svima na pozitivnim i negativnim komentarima ,od danas sam i ja pastao clan tako da ce te biti obavesteni o detaljnije radovima na PUNISHERU ...pozdrav svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top