Golf mk2 by Nele

Golf mk2 by Nele

Član
Pozdrav,
Moze se reci da redovno pratim forum.
Pa je doslo vrijeme da ija predstavim svoju vozilicu. U pitanju je golf 2 1.6 dizel pravi njemac
Kupljen prosle godine u ovo doba negdje. Nije se nista radilo prve godine. neke sitnice zamjena akumulatora, most prednji.mandzetne itd..

Od ove godine krenuli manji radovi ima posla dosta, samo da je para jos :cool:

Stavljene sportske crvene opruge
Borbet felge 15-ke
Ubacena od GTI sjedista samo ih trebam presvuc(ganjam majstora vec 1 mjesec)


Bio je od prilike ovakav kad sam ga kupio obican bez icega.






 
Član
dario20 je napisao(la):
fino izgledadaj jos slika unutrasnjosti

Bice slika unutrasnjosti, al dok se uradi jer su sjedista poderana i bezveze je.
Juce sam promjenio osvjetljenje kilometar sata i prekidaca, ofarbao kazaljke u crveno.
Za sada evo jos jedna slika dok neposlikam fino.
A sjedista bi trebala sljedece sedmice da budu gotova. A lajsne necu stavljati jer ocu body kit da stavim a za sad imam 2 lajsne naprijed od gti. Polahko dok neskupim para sta.







soffa je napisao(la):
mozda lajsne na vrata da stavis i jos koju sliku zadnjeg dijela i unutrasnjosti...;)

Nista od lajsni nisu mi za sada prioritet. Trebam jos dosta toga prije nego to. Kad skupim para ide centralno alarm i da mi se vrata otvaraju na klik. A steke ce da stoje za ukras. Sta cu moram zbog lopova. nemogu nikakvu muziku da ubacim dok to neodradim fino. ;)
 
Član
Evo sta se jos zbavilo. Dolaze mi jos 2 wolfsburg edition bedza. Najvjerovatnije da cu nesta mozda i prodati. :cool:
Tu su i GTI kapice. A imam i ove kocke kapice al jbg ukro mi ljubomorni komsiluk dvije, majku im :icon_mad:



 
Top