golf mk2 by eddie

golf mk2 by eddie

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nove felge, opet 14-ke:D


9985dc43.jpg

0c7ec174.jpg

a4856ecf.jpg

f41866b4.jpg
 
BHT Ovisnik
jesul ovo rh cup kao u mene,samo je ovo mescini 9j jos mocnije:cool: zar nisu 15-ke:D
prelijep je:cool:
 
Legend
8x14 cini mi se
al je ubijen mangupski haha
;);)

btw meni je bio ljepsi na onim 9x16 :icon_confused:
 
Legend
nekako mi izgledaju male na sprem onih fakat..
:icon_eek::icon_eek:
vidjoh bas neki dan i krleta, kod njega opet izgledaju prevelike u odnosu na ovog haha :D
 
Član
.nOKe je napisao(la):
8x14 cini mi se
al je ubijen mangupski haha
;);)

btw meni je bio ljepsi na onim 9x16 :icon_confused:



sinoc sam oba ona plasticna nosaca karambolke slomio vidis kako se objesila karambolka :D

btw uzeo je brat nove 16ke jos bolje od proslih...borbet A 7.5x16 & 9x16 jos gume da nadjem :);)

CoL3-99 je napisao(la):
jesul ovo rh cup kao u mene,samo je ovo mescini 9j jos mocnije:cool: zar nisu 15-ke:D
prelijep je:cool:

jesu rh cup, nisu 9 vec 8j samo su gume 195/45 14 pa izgleda kao veci falc =)
 
Legend
ma kume za ovaj tvoj auto 15 ili 16, nekako mi bas 14ke male izgledaju :(
a znas da ga mozes ovako ubit i na 16kama, sa gewindama naravno tako da :cool::cool:
 
Legend
premocno izgleda.....al ako krsis branik itd... ...ne valja,evo zime....zimski setup guma i gledaj kakve gewinde ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ma kume za ovaj tvoj auto 15 ili 16, nekako mi bas 14ke male izgledaju :(
a znas da ga mozes ovako ubit i na 16kama, sa gewindama naravno tako da :cool::cool:

brate vjeruj bez sirenja rubova nemoguce..meni je na 16kama maximalno spusten bio znaci skroz uz rub, strugale po ravnom, a opet od spojlera do asfalta 7 cm :S jedino neke mrsave 16ke a to ne dolazi u obzir:lol:

enesss je napisao(la):
premocno izgleda.....al ako krsis branik itd... ...ne valja,evo zime....zimski setup guma i gledaj kakve gewinde ;)

hvala...gewinde sam vec uzeo cekaju ugradnju kao i gti bodykit...a ovih dana cu staviti zimske felgice moram jos 2 uraditi pa onda...u pitanju su fabricke golfove celicare ali prosirene otprilike 7-8 cm falca nezz koliko je to jota he he :D
 
BHT Ovisnik
bad_look je napisao(la):
extra felge drug,interesuje me gdje se mogu naći ove 14 rh cup,i koliko su para??pozzz

prije ces naci 15" rh cup i dosta povoljnije,sad jedino problem sto je 15,a ne 14

btw. golf je extra,fino je otisao u pod,samo kakve pragove od gti-a nađi:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top