Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Član
pozz druze extra ti je golf samo me zanima,jel ide bez problema sa 15 ticama jer je 1300 kubika isto ko moj pa me zanima,zeleo bih i ja da stavim 15tice.pozz:cool:
 
Član
bravo druze, najljepsi golf na tuningu be ha, samo tako nastavi :) farbaj sve u njemu i oko njega ;)
svidja mi se pravo, valjda ce i moj nekad izgledati tako :cool:
 
Član
ramel je napisao(la):
pozz druze extra ti je golf samo me zanima,jel ide bez problema sa 15 ticama jer je 1300 kubika isto ko moj pa me zanima,zeleo bih i ja da stavim 15tice.pozz:cool:

ma stavi slobodno malo izgubis na vuci jbg. mora ne jak motor, i malo je neudobniji, jos ako su ti sportske opruge, jbg, ja sam se naviko na pepanje...;)

funky je napisao(la):
bravo druze, najljepsi golf na tuningu be ha, samo tako nastavi :) farbaj sve u njemu i oko njega ;)
svidja mi se pravo, valjda ce i moj nekad izgledati tako :cool:

hvala druze puno ;);)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
15-ka niskoprofilna i 13-ka balonjara su iste visine,, razlika je samo u sirini
i neudobnosti ;)

tako je...;)

danas sam kupio materijal za tapacirunge, pocecu polako da ih presvucem ako mi uspije, nisam naso eko kozu nego neki crni materijal, nije ni skup,pa cu probat, vrata se spremaju polako od nove gen. idu na farbanje krajem januara kad bude plata :lol: el podizaci takodje spremni instalacija sve, ma da me jedan podizac zajebavo nesto, ali sam ga naso kod clana sa foruma "mirsadgolf" tako da ce i to bit rijeseno, bice slika kad ovo sve zavrsim i pokopcam...;);)
 
Član
auu majko pa metar snijega ima.. aa provjeri i ti pod haubu da nije napadalo ko u tibora u fabiji...:lol:
 
Top