Golf Mk2 8VT

Golf Mk2 8VT

Početnik
RE: Golf 2 VR6

G2_1.6B je napisao(la):
FilipMk2 je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
FilipMk2 je napisao(la):
nista od VR-a...

Sto :icon_question:

sjeban motor

Aaa u PM bas ti se neda. :icon_sad: U cem' je problem? A kol'ko znam ovo je vec drugi VR da te je*e?
da to je drugi,al za onog sta je trebao ic u crvenog sam znao da nije bas u najboljem stanju,ali za ovog mi je receno da je u odlicnom stanju tako da sam razocaran
 
Početnik
RE: Golf 2 VR6

FilipMk2 je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
FilipMk2 je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
FilipMk2 je napisao(la):
nista od VR-a...

Sto :icon_question:

sjeban motor

Aaa u PM bas ti se neda. :icon_sad: U cem' je problem? A kol'ko znam ovo je vec drugi VR da te je*e?
da to je drugi,al za onog sta je trebao ic u crvenog sam znao da nije bas u najboljem stanju,ali za ovog mi je receno da je u odlicnom stanju tako da sam razocaran

Pa fino mu ga sad vrati i jos mu je** mater....sta ce sada ici u Golfa? :icon_question: ;)
 
Početnik
RE: Golf 2 VR6

a vidjet cemo sta ce ic...necu nista pisat niti sliek stavljat dok nebude gotovo da ne ispadne da opet muljam
 
Početnik
RE: Golf 2 VR6

FilipMk2 je napisao(la):
a vidjet cemo sta ce ic...necu nista pisat niti sliek stavljat dok nebude gotovo da ne ispadne da opet muljam

Brv. i meni se isto tako nesto pojebalo oko GT-a i ovi onda pricali da bacam bombe....itd. ;)
 
Član
RE: Golf 2 VR6

filipe radil se sta:icon_rolleyes:

ovaj mali ce ti usrat temu bezveze,on se ne moze oprat za vijek vjekova:lol::lol:
sorry na off-u, morao sam:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 VR6

ArminM je napisao(la):
filipe radil se sta:icon_rolleyes:

ovaj mali ce ti usrat temu bezveze,on se ne moze oprat za vijek vjekova:lol::lol:
sorry na off-u, morao sam:icon_biggrin:

Spajdasili se bombasi, bice da je neka organizacija :D
 
Top