Golf mk2 1.9TDI

Golf mk2 1.9TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf mk2 1.9TDI

GreenDevil je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
a zar ne mozes staviti intercooler od dvice na fabricku poziciju?

mogo bi da imam taj intercooler :lol::lol:
ovaj od TDI-a je na prodaju pa ako ima zainteresovanih :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

aha pa dobro probaj naci.... vjerovatno znas za ovaj servis u ciljugama "Golf" oni bi mogli imati pa pitaj ako nemas broj tel dat cu ti ja...

ma naso bi ja to lako da imam para :lol::lol:
sad sam u debelom minusu pa kad se malo oporavim bice nesto :D:D

:D moze i bez intercoolera nije obavezan dok ne dodje na red :cool:
 
RE: Golf mk2 1.9TDI

svaka cast odlican project! :cool:
1.9 TDI u MK2 je odlicna kombinacija, gledao sam ja jednu dvojku sa motorom iz Passata 1.9 TDI 130 konja 6 brzina,ta je isla nisi je drzat mogo :cool:

ajde pa kad ga sklopis skroz da izbacis neki snimak da vidimo kako guli asfalt :D:D
 
RE: Golf mk2 1.9TDI

Zoranic MNE je napisao(la):
svaka cast odlican project! :cool:
1.9 TDI u MK2 je odlicna kombinacija, gledao sam ja jednu dvojku sa motorom iz Passata 1.9 TDI 130 konja 6 brzina,ta je isla nisi je drzat mogo :cool:

ajde pa kad ga sklopis skroz da izbacis neki snimak da vidimo kako guli asfalt :D:D

hvala drug, ja sam zadovoljan, najvise zbog potrosnje :D:D
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI

Fino je to ispalo pravo,e sad mene zanima ako nije tajna koliko kosta ubacivanje table iz golfa 3 u golfa 2 i da li bi se mogla ubaciti od VW Caddy -ja 2002 godiste u golfa 2??:icon_smile:;)
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI

ohoo, super projekat, nadam se da ce ic bolje bar od onog fiata sto si imao :D:D:D:D a kad sve sklopis po procjeni i misljenju volio bi znati jeli cupa bolje od zelenog golfa jer znam da si na SR-u pricao da jos zalis i patis za zelenbacem :D:D
 
RE: Golf mk2 1.9TDI

Luka01 je napisao(la):
Fino je to ispalo pravo,e sad mene zanima ako nije tajna koliko kosta ubacivanje table iz golfa 3 u golfa 2 i da li bi se mogla ubaciti od VW Caddy -ja 2002 godiste u golfa 2??:icon_smile:;)

Hvala drug
obrati se clanu "code:KR" on je strucnjak za to

Semi_ibiza TDI je napisao(la):
Sa mnom na crtu da vidim sta golfac moze.

ne sikiraj se idemo :smajli39::smajli39:

elmir je napisao(la):
ohoo, super projekat, nadam se da ce ic bolje bar od onog fiata sto si imao :D:D:D:D a kad sve sklopis po procjeni i misljenju volio bi znati jeli cupa bolje od zelenog golfa jer znam da si na SR-u pricao da jos zalis i patis za zelenbacem :D:D

hvala drug, trebo bi ic bolje od zelenog, a njega necu nikad prezalit :icon_sad:
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI

Ajd sklopij to da se vozamo nasut cemo loze i opelti :D:cool:

čadjo power a jebala te rgeen dusa :D bit ce bolji ovaj ;)

2Luka oko 200 KM ti je ubacicanje table a ak je ko u golfu 4 ta u caddyju moze se i ona ubacit u 2 :icon_smile:
 
RE: Golf mk2 1.9TDI

stavi ti intercooler pored registracije :D ima on funkciju ne bi ga svabo stavio sta onako a drugo je sto treba mjesta

odlicno sve nadam se da ces i to rijesit po najboljem mogucem nacinu ;)
 
RE: Golf mk2 1.9TDI

GolFanatiCars je napisao(la):
stavi ti intercooler pored registracije :D ima on funkciju ne bi ga svabo stavio sta onako a drugo je sto treba mjesta

odlicno sve nadam se da ces i to rijesit po najboljem mogucem nacinu ;)

ma moracu nac kakav tanji da ga ubacim ispred hladnjaka i naravno crijeva...

danas Golf preuzet da se malo razradi masina :lol::lol:
dok se malo skupi sredstava pa da se pocnu radit tapacirunzi, a vidicu da nekako postavim tricin IC za prvu pomoc...
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI

Svaka cast :cool: i ja ozbiljno razmisljam da izbacim TD i ubacim TDI ;) Sretno u daljim radovima :123:
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI

e neka je vala otisao da mozak odmorim,sve mi teget plavo pred ocima:lol::lol::lol::lol:

fin je golf sad,utegnut,nigdje nista ne skripi niti hlupa,kocnice kopaju,a i poteze odlicno,jos odraditi tih par sitnica i bice extra.


ajd nafataj kakvih suski pa da rijesimo i tapacirunge,dosadno mi,pa da se zabavljam necim:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top