Golf mk2 1.9TD+i PRODAN

Golf mk2 1.9TD+i PRODAN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: ponovio se...

ovo je dobar motor za tuning, ko ne moze uzeti TDIa, ovo je definitivno dobar izbor, jest da ima 55kW ali je nekako fleksibiliniji nego 1.6 59kW i mislim da cak i bolje ide od svakog tog ..

sretno druze i cuvaj ga ;)
pozz
 
RE: ponovio se...

iz licnog iskustva znam da je 1.6 59kw brzi od 1.9 55kw (testirano). eh kad na 1.9 stavis turbo s vodenim hladjenjem i IC onda se ne mogu mjerit i 1.9 manje trosi goriva nego bilo koji 1.6
 
Legend
RE: ponovio se...

GreenDevil je napisao(la):
iz licnog iskustva znam da je 1.6 59kw brzi od 1.9 55kw (testirano). eh kad na 1.9 stavis turbo s vodenim hladjenjem i IC onda se ne mogu mjerit i 1.9 manje trosi goriva nego bilo koji 1.6
jesu oba motora bili u istom autu ?
npr golf 2 sa 1.6 i sa 1.9 motorom
i 1.6 brzi ?
ok.. nisam to znao fkt..

sretno u nastavku kako god :)
 
RE: ponovio se...

kod mene je bio 1.6TDi a potezo sam se s tricom 1.9TD i bio sam brzi. sad je kod mene 1.9TD sa IC-om i cekam samo kad ce pumpa bit gotova trenutno je pumpa od obicnog dizela, fino ide i trosi manje od 5L na otvorenoj cesti
 
RE: ponovio se...

HVALA:cool:

BoosT666 je napisao(la):
daj bola mos se vozat za cenera 2 dana xD nije human nimalo cc:123::icon_smile:

pa zavisi da se to potrosit brzo ne mora bit dva dana hehehehehe
to je samo na otvorenoj cesti kad se normalno vozi, a u veca je potrosnja po gradu 7-8L opet zavisi kako ko vozi
 
Legend
RE: ponovio se...

GreenDevil je napisao(la):
kod mene je bio 1.6TDi a potezo sam se s tricom 1.9TD i bio sam brzi. sad je kod mene 1.9TD sa IC-om i cekam samo kad ce pumpa bit gotova trenutno je pumpa od obicnog dizela, fino ide i trosi manje od 5L na otvorenoj cesti

koliko znam kod tebe onda na vrbanji i nije bio bas obicni 1.6 tdi (ako je to to auto na koje ja mislim) a i trica je teza od dvice, pa..

aj mi na pm napisi gdje radis te stvarcice oko motora, trebam i ja sebi nesto radit ;)
 
RE: ponovio se...

.nOKe je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
kod mene je bio 1.6TDi a potezo sam se s tricom 1.9TD i bio sam brzi. sad je kod mene 1.9TD sa IC-om i cekam samo kad ce pumpa bit gotova trenutno je pumpa od obicnog dizela, fino ide i trosi manje od 5L na otvorenoj cesti

koliko znam kod tebe onda na vrbanji i nije bio bas obicni 1.6 tdi (ako je to to auto na koje ja mislim) a i trica je teza od dvice, pa..

aj mi na pm napisi gdje radis te stvarcice oko motora, trebam i ja sebi nesto radit ;)

kako mislis na Vrbanji??? ja sam iz Srebrenika, jest da sam bio u SA al nisam nikog poznatog vidio, mislim na auto...
bas si se potezo samnom
 
Legend
RE: ponovio se...

GreenDevil je napisao(la):
hvala
valjda ce ovaj duze izdrzat, u ovoj godini sam sprzio 2 motora 1.6TDi

Il si los vozac ili nemas srece...:lol::lol::lol:

Neka je sa srecom drug, da ti taj potraje... al dzaba ti sve to...:123::123:
 
RE: ponovio se...

Lijepo, lijepo...Vidjoh te u cetvrtak isao si u Tus na Ircu, bio sam iza tebe, blicam, ali nisi me skontao...Pozzz...
 
RE: ponovio se...

primijetio sam da neko blica al nisam vidio auto.pozz

stigle nove fele 195 50 R15 7.5J
[attachment=14611]
[attachment=14612]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top