Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
drug jel ti bilo isplatnije uzet komplet trojku sa tim motorom pa prebacis kompletno podvozje?! nesto djelova prodas i da se vratis na neku nulu?! vjerujem da ni go motor nije malo para?!
Ma kako ce bit isplatno kad cuju ljudi da se prodaju ti motori ja nasao par komada niko je ne da ispod 1900-2000 km reci mi jel se to isplati dati za stranca ? ovako sam dobio sve uz ovog tdia da ubacim u svoje auto ali bas sve sto mi treba dao svoj motor i nesto para
 
Član
Evo jedan mali update prednji kraj 90 % zavrsen jos malo plastobita da se ovo pokrije i farba i to je to...
Onda ide ciscenje mostova, lafeta i glavcina...
I da jedna bitna vjest stigao motor TDI (afn) sa instalaciom,bravom,procesorom,rucicama brisaca i zmigavaca, salteblo sa sajlama... Fale mi papucice od kocnice i kvacila ali mi trebaju od passata delfina ili seata ibize ili toleda ako ko ima neka ponudi...






































 
Član
Evo jos jedan mali update ovo sam danas posla odradio bio sam vrijedan do duse pomogao mi je drug jedan malo... Usput slike od instalacije unutrasnje i sata. To je danas stiglo...
DSC_3071.JPG DSC_3073.JPG DSC_3074.JPG DSC_3075.JPG DSC_3077.JPG DSC_3078.JPG
 
Legend
Biti ce to izgleda jos jedan dobar projekat... najbitnije je da ne fuseris... i samo naprijed... ;)
 
Član
Biti ce to izgleda jos jedan dobar projekat... najbitnije je da ne fuseris... i samo naprijed... ;)
mozda da radim kome drugom mozda ali mozda bi malo sfuserio... zezam se naravno...fuserenja nema auto ostaje u mom vlasnistvu dok god budem mogao izdrzati da imam dva auta... zato radim sve po ps-u naravno koliko finansije dozvoljavaju toliko brzo i radim...
 
Član
Druze najbolje ostavi pod i solje crne, motorni prostor fino ofarbaj i sredi
a ovo sto ima dodir sa kamenjem, vodom, isl isl ostavi u kobitu.
 
Član
Eh evo nakon duzeg perioda rada brusenja ciscenja napokon uradjeno nesto da se vidi...
Ofarban motorni prostor u boju auta...
Lafete i balans stangla namontirani na most...
Jedna glavcina namontirana....
Da evo i slike motora koji je stigao prije par dana..

Evo slika da vidite kako je to sve ispalo ...

DSC_3079.JPG DSC_3080.JPG DSC_3081.JPG DSC_3083.JPG DSC_3086.JPG DSC_3087.JPG DSC_3088.JPG DSC_3084.JPG
 

Prilozi

  • DSC_3085.JPG
    DSC_3085.JPG
    1,1 MB · Pregleda: 8
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top