Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma jasta radi nego ce biti ako bogda samo da sve ide po planu :D evo jos slika danas sam nesto uhvatio vremena pa radio :D ocistio nesto na krakovima koliko sam stigao stavio temeljnu.... sutra most da skinem stavim auto na kloceve i izvucem instalaciju da mi ne smeta i vjerovatno cu onda sve ocistiti i pregradni lim i sve u temeljnu puhnut.... To sam za sutra planirao valjda cu stici sve













 
Član
Evo jos novih slikica nesto se radilo u uradilo.... Ide sporo ali ne zurim nigdje... Poceo sam vadit i tablu jer 99% idem sledece sedmice po TDI-a AFN 81 kw tako da je to jedna nova stvar u ovom cijelom haosu :D































 
Član
Mostove sam oprao da mogu da ih ocistim i ofarbam lafete cu vjerovatno kupit nove sa novim selenima... Jedan krak sam ocistio stavio temelnju ostalo sam cistio al nisam skroz zato sto mi je instalacija smetala... Uglavno dosta toga se vidi na slikama :D
 
Član
kad budes postavljo obavjesti nas o svemuu..i da li treba jos nosaca za ovaj motor i kako za sarafanje...:)
 
Član
kad budes postavljo obavjesti nas o svemuu..i da li treba jos nosaca za ovaj motor i kako za sarafanje...:)
ne treba sto se tice nosaca motor lijeze saraf na saraf bukvalno treba samo na desnom kraku urezat jedan cm lim i povariti da moze remenica od serva stati... ja ostavljam svoje poluosovine i kompletan trap samo unutrasnje kineticke moram zamjeniti sa vecim... sad naravno trebat ce par stvarki namjestit da kablovi stanu da se posude poredaju usisna grana nosaci za kutiju filtera zraka al to je sve bezveze... Bit ce pisanja i slika jos dugo ne planiram da ce tek za jedan mjesec bit gotov... Ne zurim radim lagano...
 
Član
drug jel ti bilo isplatnije uzet komplet trojku sa tim motorom pa prebacis kompletno podvozje?! nesto djelova prodas i da se vratis na neku nulu?! vjerujem da ni go motor nije malo para?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top