Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobro ce ovo ispasti sigurno..Ma ja te naslonajce promijenis kao sto kazez,a nije ni bitno,ja bi negu zaltnu kombinaciju za srce ili cak neku crvenu neka ga malo otvori,da iams kao sto kazez makar lajsne okolo pa haj moze srce u bijelo ovako puno ce biti bijelog,a kada stavis amortizer javi kako si ga stavio i moze li uopste ;)
 
Član
Solomaher je napisao(la):
Jesi razmisljao u grafitnu sivu a rub polirati... ili ipak hoces neke lude boje :icon_question:

evo na sta ciljam ove dvije boje ma da me vise ova zuta vuce da mi je saznati kod ove boje dao bi pare







Skrabo je napisao(la):
Dobro ce ovo ispasti sigurno..Ma ja te naslonajce promijenis kao sto kazez,a nije ni bitno,ja bi negu zaltnu kombinaciju za srce ili cak neku crvenu neka ga malo otvori,da iams kao sto kazez makar lajsne okolo pa haj moze srce u bijelo ovako puno ce biti bijelog,a kada stavis amortizer javi kako si ga stavio i moze li uopste ;)

Evo stavio sam dvije razlicite boje oko kojih se dvoumim....
 
Član
Cudan je oblik ovih rialki nije kao bbs,tako da nezz ali jedan clan u nas na forumu je radio svoje bbsice u ovu boju ;)

Ja kada bi ih radio rokno bi ih u neku ekstra dobru crvenu sa kristalima i presao nekoliko ruka bezbojnog nakon toga ;)

lwpin1vdn5hxktgkttyg.jpg
[/URL][/img]
6epyerz6zdhnedx5wmd8.jpg
[/URL][/img]
 
Član
peko je napisao(la):
Teku radovi:cool:

ova sjedista su pomalo robusna, trebao si ujuriti recaro iz dvice;)

Bit ce i to dok se skupi para za to jbga polahko napredujes jedno po jedno se mjenja doplacuje i tako u krug :D hehhe morat cu sada za gewinde skupljati pare ne mogu da rjesim zadnji dio nikako pre mekan mi je cim neko sjede para mi :icon_mad:
 
Član
edinbr je napisao(la):
peko je napisao(la):
Teku radovi:cool:

ova sjedista su pomalo robusna, trebao si ujuriti recaro iz dvice;)

Bit ce i to dok se skupi para za to jbga polahko napredujes jedno po jedno se mjenja doplacuje i tako u krug :D hehhe morat cu sada za gewinde skupljati pare ne mogu da rjesim zadnji dio nikako pre mekan mi je cim neko sjede para mi :icon_mad:

Probaj druze sa optizerima stavi po 3-4 na jednu oprugu ;)
 
Član
edinbr je napisao(la):
Forare je napisao(la):
bas tako stavi samo optizere na opruge i nece onda parati... tako sam ja sebi rijesio... ;)
gdje to imam kupiti kako to izgleda ?

Ja sebi hocu odavno ovo da uzmem ali haj sada ne moram velik mi je et ovih bbs-ca i sa distancerima tako da :cool: :cool:

http://www.pik.ba/artikal/5641785/optizeri-za-podizanje-auta/

Uzmes 8komada za svaki slucaj prvo montiraj po 3 pa vidi ako grebalo stavi 4 na jednu oprugu i rijeseno ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
edinbr je napisao(la):
Forare je napisao(la):
bas tako stavi samo optizere na opruge i nece onda parati... tako sam ja sebi rijesio... ;)
gdje to imam kupiti kako to izgleda ?

Ja sebi hocu odavno ovo da uzmem ali haj sada ne moram velik mi je et ovih bbs-ca i sa distancerima tako da :cool: :cool:

http://www.pik.ba/artikal/5641785/optizeri-za-podizanje-auta/

Uzmes 8komada za svaki slucaj prvo montiraj po 3 pa vidi ako grebalo stavi 4 na jednu oprugu i rijeseno ;)


E ljudi hvala vam na ovome narucit cu ja ovo odma da to rijesim pa onda gewinde ne moram zuriti da uzimam... :cool::cool::cool:
 
Član
edinbr je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
edinbr je napisao(la):
Forare je napisao(la):
bas tako stavi samo optizere na opruge i nece onda parati... tako sam ja sebi rijesio... ;)
gdje to imam kupiti kako to izgleda ?

Ja sebi hocu odavno ovo da uzmem ali haj sada ne moram velik mi je et ovih bbs-ca i sa distancerima tako da :cool: :cool:

http://www.pik.ba/artikal/5641785/optizeri-za-podizanje-auta/

Uzmes 8komada za svaki slucaj prvo montiraj po 3 pa vidi ako grebalo stavi 4 na jednu oprugu i rijeseno ;)


E ljudi hvala vam na ovome narucit cu ja ovo odma da to rijesim pa onda gewinde ne moram zuriti da uzimam... :cool::cool::cool:




Imas pm sto se tice spustanja ;) :cool:
 
Član
Eh napokon i jedna stvar koju dugo trazim i vrebam po internetu napokon kupljena i stigla kuci...
30t2y5d.png


Et usput ona sjedista od cetvorke su na prodaju....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top