Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Druze nije da nisam trazio ali ili je to sve ubijeno ili nemam papira jedan sam nasao dobar na prvi pogled i imao papire kada sam ga prevrnuo iza na bloku 2 rupe kao da je neko pucao na njega iz trocjevca tako da sam odustao od te investicije a o ABF-u da ne pricam koliko ljudi traze za njih a ni garanciju nece da ti daju da ce uopste da upali jedino sto sam nasao sa papirima i da je dobro je bio vr6 ali sobzirom da ima jos tu prepravki i kada resisis sve gorivo ce izgurati na 3 KM i vise u garazi nego na putu , zato sam novcanik u dzep u radnju na policu i nakupio sebi svega nasli smo dobru radilicu iz GTI-a 8v kao i klipnjace od nove tipe a i klipove koji su dosta plici od mojih sto su bili tako da je sada dosta jaca kompresija, sve lijepo slozio glavu sam malo stanjio, htjeo i zamajac da resim ali sam odustao, dosta je ovo, iber lauf sad i ne pomjeri kada je upaljen motor a kamali da duva ili izbacuje ulje a ostali moji regularni brojevi na motoru :icon_smile:. Sada kada ga ugasis koliko je dobra kompresija kada prestane sagorijevanje i pocnu remenice da prestaju da se vrte vrati ih za pola kruga nazad :cool: ocistio blok iznutra i produvao sve kanale uljne i vodene kada izvadis mjerac zuti se ulje :123:
 
Dobro je to Dare, jes bezze sto si ulozio bruku love u motor koji nema nekog potencijala, al jbg, bar mirno spavas :D
 
Član
svaka cast za odradjen posao.....ja sam ulozio 1200 maraka u svog dizela i opet ne ide, jedino sto malo trosi i nije me izzdao nikad....:icon_smile:

a tvoj motor nije ni za baciti, solidno ide, neces na race sa njim a opet lijepo zvuci i ide ;)
 
Član
pukim48 je napisao(la):
a tvoj motor nije ni za baciti, solidno ide, neces na race sa njim a opet lijepo zvuci i ide ;)
Imao sam prije golfa s tim motorom i vise nego solidno ide nema price a nepoderivo cude ebo m vec sam pisao skoro 200 000 sam ga derao,dusu mu vadio i nikad mu nista,nakraju ga slupao i prodao, a ko zna koliko je prije mene presao,odlican motor spomenik mu treba dignuti,a i tebi kad si ga uspio dovesti do otvaranja :icon_biggrin:
 
Član
Dobili smo zvanicnu konstataciju sta je se desilo sa mojom radilicom , termostat je kasno otvarao protok vode a uljna pumpa imala prejak pritisak ulja tako da je bacala vise ulja u gornji dio motora radilica je imala slabije podmazivanje a temperatura motora je bila veoma visoka jer je termostat tek otvarao na 95 sto je dovelo do toga da se radilica iskrivi i podvuce lezaj pod lezaj znaci nije kriv motor nego 2 stvari od 30 KM :icon_mad:
 
Član
Fin golfer jako...Btw kod mene je taj motor u sciroccu...Oslobodi boze kako ide....samo cu to reci :D :icon_smile:
 
Član
I ovaj je isao fino ali mislim da je trebao jos bolje malo mi je bio poceo da pljuje na iberlauf sto me zabrinjavalo, a sad izvadi mjerac otvori cep od ulja otpoji iberlauf i motor radi kao sat a ulje jedva da raspoznas na mjeracu koliko je bistro :cool:
 
Član
Ne zalim za ulozene pare isplatilo se auto mnogo bolje ide prezadovoljan sam ladno mogu da razmisljam o drugim stvraima na autu posto je i ova rijesena, 8v ostaje pod haubom za stalno :cool:
 
Član
Kazem ja zadovoljan , jos malo moram paljenje podesiti posto sam ga ostavio u kasnijim pa je malo trom ali to je zbog radilice da ne trpi odma preveliko opterecenje a moram malo podesiti drugo grlo u karbu da se ranije otvara da pre dobije svu snagu koju ima :D
 
Član
evo juce se malo igrao i napravio naravno bilo je malo sjecenja posto je poklopac od passata 3 ali sreca isti su im mostovi pa je biloo samo skracivanja po duzini ostalo je pasalo saraf na saraf :icon_biggrin: a usput sam malo opravo motorni prostor

dsc02086ol.jpg

By darko_gt at 2011-08-01

dsc02087ea.jpg

By darko_gt at 2011-08-01

dsc02088jf.jpg

By darko_gt at 2011-08-01

dsc02089w.jpg

By darko_gt at 2011-08-01

dsc02090i.jpg

By darko_gt at 2011-08-01

dsc02092p.jpg

By darko_gt at 2011-08-01

dsc02093lu.jpg

By darko_gt at 2011-08-01
 
Top