golf mk2 1.6td update SPUSTANJE+stopke(black/red)

golf mk2 1.6td update SPUSTANJE+stopke(black/red)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dugo stoji u garazi pa reko da ga preguram u projekte jer se nesto ko i radi na njemu
prije 15tak dana je to sve izgledalo ovako
[attachment=15691]
[attachment=15690]
[attachment=15692]
[attachment=15693]
[attachment=15694]

a onda je prije par dana dosao GTI lip i INTRA 15x7j et25 cipelice
[attachment=15695]
[attachment=15696]
[attachment=15697]


a planova ima dosta samo da je para sad slijedi spustanje,kristal stopke, farovi xblack,zmigavci cristal ili smoke, sjedista gti iz mk3ili4,rece mi covjek da ima sa vodilicama za mk2 moram otic pogledati, branik prednji bez tablice.



PITANJE: odgovaraju li opruge sa mk3(93) na mk2 60/40 imam nove bile na mk3 2 mjeseca
 
Član
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

fino fino...sretno u radovima i sto vise para :D

isti motoric ko kod mene...extra ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

fin auto
samo ga nemoj dzidzi midzi tjunirati.. gleda da pratis fabriku sto je moguce vise :)
pozzz
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

naravno nista necu previse vani raditi jos samo spustanje stopke farovi i zadnji lonac s duplim izlazom(gti stil)i to je to nista djidji midji

e sad se dvoumim dali crno crvene ili bijelo crvene stopke i za farove crne s angel eyes ili cristal bijele s a.e


p.s za sve hvala na komentarima a pokoji savjet nije na odmet
_____________________________________________________
kontam ovako uraditi prednji branik pa da vidim sta mislite o ideji
[attachment=15701]
 
Član
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

fina duja,uzmi crne stopove i crne farove sa a.e. extra izgleda,jer ja imam te stopke,a farove tek treba da narucim ;)
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

nasao sam ja crne 70 km novi sa xom pa kontam u njih ubaciti a.e jer mi je to isplatnije nego dati silne pare za ogrinal
 
Član
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

fino si kreno pravo
i ja sam za crne stopke i farove samo nisam siguran da se moze ubacit prsten u farove sa krizom
jel to ovo veci profil zadnji guma?
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

arminnn je napisao(la):
fino si kreno pravo
i ja sam za crne stopke i farove samo nisam siguran da se moze ubacit prsten u farove sa krizom
jel to ovo veci profil zadnji guma?

probacemo ako nemogne onda ostaju samo crni osim ako ne nadjem crne bez kriza
a jeste naprijed su 195/45 r15 a nazad 195/50 r 15
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

PITANJE s pocetka: odgovaraju li opruge sa mk3(93) na mk2 60/40 imam nove bile na mk3 2 mjeseca
 
Početnik
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

kadija_1.6td je napisao(la):
PITANJE s pocetka: odgovaraju li opruge sa mk3(93) na mk2 60/40 imam nove bile na mk3 2 mjeseca

odgovaraju,mogu se staviti.. samo mislim da ce ti biti visocije nego sto bi bilo na trici sa istim oprugama... nisam siguran..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top