golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

radis ga pomalo i bit ce zvijer,ali ne sjedaju mu f&i nikako nije to za njega,bolje bi mu bile one sto si uzeo od mene
rusty

;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

hare123 je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
kad je kec kupljen , branici su dosli na njemu. ocito me neki ljudi nevole pa seru vazda isti nema veze ja sam auto prestavio pa nek se zna cije je kada se gleda po gradu. polahko imam sad preci stvari u zivotu da rijesim i uradim (cuniram) ja skupljam orginalne djelove i hocu da napravim orginanog keca gti jer ja volim to auto i cjenim . imam jednog seljackog a drugog fabricko hehehe. hvala jaranima koje su uz keca i cjene sto ja radim dio po dio .;);)

Dobro si to rekao da imas jednog seljackog, samo ovog nemoj unakaziti, koliko do sada vidim na finom je putu :D Samo fabricke dijelove, ubij u pod i neke fine BBS-ice ii ima da kec oree :cool: Sretno u daljim radovima
heheh seljacki bih svako imao da imaju love za djelove.
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

anes golf je napisao(la):
hare123 je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
kad je kec kupljen , branici su dosli na njemu. ocito me neki ljudi nevole pa seru vazda isti nema veze ja sam auto prestavio pa nek se zna cije je kada se gleda po gradu. polahko imam sad preci stvari u zivotu da rijesim i uradim (cuniram) ja skupljam orginalne djelove i hocu da napravim orginanog keca gti jer ja volim to auto i cjenim . imam jednog seljackog a drugog fabricko hehehe. hvala jaranima koje su uz keca i cjene sto ja radim dio po dio .;);)

Dobro si to rekao da imas jednog seljackog, samo ovog nemoj unakaziti, koliko do sada vidim na finom je putu :D Samo fabricke dijelove, ubij u pod i neke fine BBS-ice ii ima da kec oree :cool: Sretno u daljim radovima
heheh seljacki bih svako imao da imaju love za djelove.

Ne poricem ja to ... ali brate kad vec dajes mnogo para bar ulozi u nesto sto valja, za cim ce se svi okretati, a ne uloziti para i dobiti neko seljacko auto, tacnije staviti neke " letece karambolke "
 
Administrator
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

molio bih vas da se drzite teme i da ne pricate o bijelom golfu, vec o crvenom:icon_biggrin:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

pioneer_09 je napisao(la):
molio bih vas da se drzite teme i da ne pricate o bijelom golfu, vec o crvenom:icon_biggrin:
ja se drzim teme ali ima sto pricaju o necemu sto nije tako


hare123 je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
hare123 je napisao(la):
anes golf je napisao(la):
kad je kec kupljen , branici su dosli na njemu. ocito me neki ljudi nevole pa seru vazda isti nema veze ja sam auto prestavio pa nek se zna cije je kada se gleda po gradu. polahko imam sad preci stvari u zivotu da rijesim i uradim (cuniram) ja skupljam orginalne djelove i hocu da napravim orginanog keca gti jer ja volim to auto i cjenim . imam jednog seljackog a drugog fabricko hehehe. hvala jaranima koje su uz keca i cjene sto ja radim dio po dio .;);)

Dobro si to rekao da imas jednog seljackog, samo ovog nemoj unakaziti, koliko do sada vidim na finom je putu :D Samo fabricke dijelove, ubij u pod i neke fine BBS-ice ii ima da kec oree :cool: Sretno u daljim radovima
heheh seljacki bih svako imao da imaju love za djelove.

Ne poricem ja to ... ali brate kad vec dajes mnogo para bar ulozi u nesto sto valja, za cim ce se svi okretati, a ne uloziti para i dobiti neko seljacko auto, tacnije staviti neke " letece karambolke "
ja sto sam zelio na golfu ja sam to uradio , ja se ne stidim svog rada i putujem svaki da s njim..
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Anese druže,da pravimo kakvo okupljanje jedan vikend?Baš sam s Kenom neki dan o tome prič'o. ?
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

po meni je galerija visak,, isto folija,, i zastita haube,,
za gs nabaci fine bbs felge i prelakiraj i bice kecman
boli glava;) a bijelog imas za ekstremne prerade
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
po meni je galerija visak,, isto folija,, i zastita haube,,
za gs nabaci fine bbs felge i prelakiraj i bice kecman
boli glava;) a bijelog imas za ekstremne prerade

nista ne planiram vise raditi samo lakiranje u crvenu gti boju.zastita privremeno , galerija je njego orginalna made in jugoslavija ;)
 
Top