golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
Btw hoces li ovo zavrsavati vidim poceo dvicu pa me bas zanima sto ne zavrsis ovog keca do kraja? na finom je putu da bude odlican...al ima tu jos posla..
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Btw hoces li ovo zavrsavati vidim poceo dvicu pa me bas zanima sto ne zavrsis ovog keca do kraja? na finom je putu da bude odlican...al ima tu jos posla..
zavrsice se kad dode na red. ima preci stvari ..;)
 
Član
ev pocelo se malo raduckati kada se stigne oko gti . cistim siceve i neke druge stvari pa ovo je trenutno zavrseno bice jos slika kada se zavrsi..


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Dobro mu stoje ove sirene celicne pozadi :cool:

Jesi prednje uradio :icon_question:

I skini ovu galeriju i to sad svi poceli furati i onak :icon_rolleyes:
 
Član
ev stigle felge za gti .radi se o felgama SSF Mattig 13x7 (ET 15) i 13x8 (ET-12), 4x100 gume sam uzeo dvije 195 45 R 13 jos u potrazi za dvije :icon_smile: moram ih varbati srediti malo bice slika kad se zavrse.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
ohoo,golemoo!
svaka cast super su,cini mi se da je nekad puki tu sa foruma imao iste na kecu , odlicno mu stajale
 
Član
enesss je napisao(la):
ohoo,golemoo!
svaka cast super su,cini mi se da je nekad puki tu sa foruma imao iste na kecu , odlicno mu stajale

jesu od pukia su sad u mom vlasnistvu samo ih treba ofarbati i malo srediti
 
Član
ev danas ofarbo felge nisam imao bas vremena pripremiti. samo da ih stavim da vidim kako ce izgledati. malo cemo vise vremena posvetiti zimi da ih sredim .


Uploaded with ImageShack.us
 
Top