golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

Koliko sam ukapirao, ti bi nešto ovako u crvenoj boji sa niklovanom branicima (svaka cast kad si ih nasao:cool:)?
 

Prilozi

  • autopart_brochure_p15.jpg
    autopart_brochure_p15.jpg
    106,2 KB · Pregleda: 71
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

rabbit82 je napisao(la):
Koliko sam ukapirao, ti bi nešto ovako u crvenoj boji sa niklovanom branicima (svaka cast kad si ih nasao:cool:)?

nisam branike nasao nego su mi dosli na autu orginalni od njega. a fabricke djelove skupljam sto mu fale samo cu staviti ludu boju na auto i motor..
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

ev malo da napisem sta se radi trenutno na autu zadnj most se mjenja od gti vari se sasija abd u martu ide na lakiranje bice slika
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

pukim48 je napisao(la):
ja mislim da on ima fabricke poluosovine i kineticke zglobove i slicno..a nakon SR-a..nece ih imati vise...a jesi li svjestan koju vrijednost imaju fabricki dijelovi..oldtimer je u pitanju druze:D
nabavio sam ja sve djelove od gti mk1 polu osovine zadni most i t,d zato ostaje sve fabricko
 
Početnik
RE: golf mk1_1978_by ANES

jeste mi kompetentni za takve izjave kvazi-german-stajleri:D:D
smjesno

kec ce biti zestok kad se uradi do kraja a radi se aktivno stalno, kako izgled tako i novi motor koji ce dati rezultata na 402
 
RE: golf mk1_1978_by ANES

kako ljudi znaju podcjeniti tudji rad to je smijesno.........

anese radi kako ti se radi, tvoje auto tvoj cejf, 1000 ljudi 1000 cudi, 2000 sisa hehehehehehhehe

pozzy
 
Početnik
RE: golf mk1_1978_by ANES

ma ja bolan nigdje veze prica. covjek stavio obrtomjer koji se odlicno uklopio a ima svrhu i svaki auto koji vozi 402 ima tako nekih prepravki
sve je super kako je zamisljeno na kraju i aktivno se radi, to je bitno ;)

jest mi golf kec neka autina pa da je strasno cjenjen, ako se ne sredi.. :D
stare golfove i treba uraditi komplet da bi od toga nesto bilo, nije ferrari sam od sebe :D
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

ja radim auto za sebe i prepilati cu ga preko pola ako mi je cajf ovo auto ide fabrika jer je unikat a da nije bilo bi mu rezanje ima jos djelova koje sam uspjeo nabaviti za ovo auto bice slika..
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

anes golf je napisao(la):
ja radim auto za sebe i prepilati cu ga preko pola ako mi je cajf ovo auto ide fabrika jer je unikat a da nije bilo bi mu rezanje ima jos djelova koje sam uspjeo nabaviti za ovo auto bice slika..

Neznam druze po cemu je unikat vidim zatvorio si bravu ukunuo oznake folije stavio izbusio instrument tablu, najbolje bi bilo kad bi ga ostavio u izvornom stanju stavio neke felge i spustio bez ikakvi dzidza, ti obrtaji gasa su potpuno nepotrebnji bolje da si se potrudio i pokusao naci orginalnu instrument tablu sa obrtajima.

Ja bi vako nesto uradio

http://i35.tinypic.com/2novo9.jpg



Uploaded with ImageShack.us

http://germancarsforsaleblog.com/wp-content/uploads/2010/06/1979-German-VW-GTI-Interior.jpg
 
Član
RE: golf mk1_1978_by ANES

stvarno nemam zivaca pisati i opisivati. ev djelovi se lagano skupljaju pa u aprilu ide auto u komoru. gepek novi kupljen zastita ispod steka i rezervara..
[attachment=38508]
 

Prilozi

  • Photo0246.jpg
    Photo0246.jpg
    407,6 KB · Pregleda: 21
Top