Golf mk1 Rat Stylz

Golf mk1 Rat Stylz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobar golfic ...




off : jel budes ti u priboju ?? Jel poznajes mozda onog pjevaca Jasmin Hodzic ? :D inace dobar mi jaran :D:lol::lol:
 
Član
evo radilo se maloooo :D
montirane gewinde.....prvo sam ih stavio na visinu na kojoj su mi dosle...jooooj...karter oko 4 cm od zemlje ne mozes preci preko zakrpe na cesti :lol::lol::lol:
evo par slika, fabrikaaa....

Image016-5.jpg


zatim, 4 cm karter od zemlje:D

Image023-3.jpg

Image024-5.jpg

Image026-2.jpg


morao sam malo postelovati....jbga....:icon_cry:

Image027-2.jpg

Image029-4.jpg

Image030-3.jpg

Image031-2.jpg


sve u svemu, hocu da ide jos nize ali ne smijem zbog puta, drugo gewinde se mogu zavrnuti tako da karter udara od zemljuuuuuu :D:D:D:D
 
ma sta da ti kazem uzivam kad neko sredjuje auto ispunjava me :cool: joj i ja sve vise pucam na nekog keca :icon_smile: mozda i bude
 
Član
Nista to ne valja :p :D

Kako ja vozim 4cm od zemlje ? :D A nemam gewinde da ga podignem :cool::cool:

Peglaj to bre, da te ne peglam kljucem tim :lol::lol::123::123:
 
pohvale za rat style,rijetko se to vidja na nasim cestama ;) btw, zanimaju me one gume 175/50 R13,pa jel mozes reci gdje si nabavio ono,trebaju meni za ATS classica :D
 
Član
German_pwr je napisao(la):
pohvale za rat style,rijetko se to vidja na nasim cestama ;) btw, zanimaju me one gume 175/50 R13,pa jel mozes reci gdje si nabavio ono,trebaju meni za ATS classica :D

gume sam kupio uz felge....

hvala svima:cool:

boro, sutra kad dodjes vidjeces visinu...na slikama je kao koza a u stvarnosti :icon_eek:

kafa ce biti u veoma skoro vrijeme...vidimo se druze....
 
Član
nikako nisam uspijevao da ti napisem post otkako si stavio gewinde, sve neka zurba, ali rekao sam da necemo pricat dok to ne rijesis
sad kad si rijesio mozemo komotno nastaviti sa konverzacijom:D

svaka cast puki, to mu je falilo definitivno, i da ne ide nize dobro je, dovoljno je i ovo;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top