Golf mk1 (početnik)

Golf mk1 (početnik)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo i mk1 danas radio...:cool:

GOLFmk1GOTOVO.jpg
 
Član
ide to tebi,čist rad,opet te malo zezaju sjene ali za početnika radiš super,samo tako nastavi ;)
 
sjene te zezaju nekako izgleda koda leti
ove felge si malo pretjero nemoj ih izbacivat samo produzi blatobrane sve uradi ko na turutrailima i vidjeces kako mocno izgleda
i nisi trebo ovo nazad izgleda premal da si ga sam malo produzio nazad bio bi daobar al sve u svemu;);)
ovu karambolku takodje nisi trebo bolje da si iso oldschool
ideja:icon_eek:mi se svidja sam da se uradi ovo sto sam nabrojo
i bit ce dobro:cool::cool:
svaka cast budi uporan
mozes mene pogledat jean rad izpocetka i sad neki rad sa p.s challenge veeeeeeeeeeelika razlika se vidi


jbg ja ti napiso roman


i evo ti mreza downloaduj da mozes ove supljine popunit
 
Super Moderator
nije lose drug nego nemoj te sjene nikako dirat vec ostavi kakve jesu na original slici.. mozda sitno nesto al vako je vec i pretamno i ne izgleda fino... felge ti nekako bjeze i ta zadnja isto da dole ima vise gume nego gore znaci nisi ravnomjerno je razvuko... zanimljivo je kako god ;)
 
fast..tuning20 je napisao(la):
sjene te zezaju nekako izgleda koda leti
ove felge si malo pretjero nemoj ih izbacivat samo produzi blatobrane sve uradi ko na turutrailima i vidjeces kako mocno izgleda
i nisi trebo ovo nazad izgleda premal da si ga sam malo produzio nazad bio bi daobar al sve u svemu;);)
ovu karambolku takodje nisi trebo bolje da si iso oldschool
ideja:icon_eek:mi se svidja sam da se uradi ovo sto sam nabrojo
i bit ce dobro:cool::cool:
svaka cast budi uporan
mozes mene pogledat jean rad izpocetka i sad neki rad sa p.s challenge veeeeeeeeeeelika razlika se vidi


jbg ja ti napiso roman


i evo ti mreza downloaduj da mozes ove supljine popunit

ma neka si ti napisao roman to i tražim, fala...
ma znam za sjenu sam tu stavio jer je guma u qurcu isto ko na mk2 sam koristio, htjeo sam baš takve švapski stil tuninga i namjerno su tak vani...po mome to tak treba biti :lol:

a ovo šta kažeš da sam ga produžio...imamo isto mišljenje, jesam i to dosta na ovoj slici 800x600 više od cm sam ga proširio, više nije išlo zbog zadnje gume onda preduboko bude.....:icon_question:

tnx za mrežicu ali nisam tjeo ubacivat bolje mi je ovak serijski...poslužit će za neke japance pa tenx...a na golfu to mi je seljo tuning....
poozz
 
fast..tuning20 je napisao(la):
pa dobro to je tvo jstil tuninga al imas na http://www.netcarshow.com/
sliko od 1600x1200

ma zanam, slike 1600x1200 radim uvjek, a ovo sam smanjio na 800x600 za forum, kažem ti za usporedbu da na toj 800x600 sam produžio otprilike 1cm....pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top