GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas nabavljen original gti volan u extra stanju.za ne povjerovat koliko je očuvan samo fali jedna sitnica na tasteru polomljene žabice i fali onaj polukrug od lima.pa evo slike kako izgleda

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us a evo i slika tastera gdje mi fali taj polu krug od lima pa ako slučajno neko ima ovakav razvaljen volan pa da ne pravim taj lim

Uploaded with ImageShack.us
 
radi se punom parom evo i danas nabavljene krom ručice za otvaranje vrata iznutra,jer je volan takav pa da ima detalja a imam i krom ručice za štelovanje retrovizora iznutra.evo slika ručica za otvaranje

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
mirsadgolf je napisao(la):
radi se punom parom evo i danas nabavljene krom ručice za otvaranje vrata iznutra,jer je volan takav pa da ima detalja a imam i krom ručice za štelovanje retrovizora iznutra.evo slika ručica za otvaranje

Uploaded with ImageShack.us

Onda gledaj da i volan ispoliraš ili bar pređeš bezbojnim ako je farban, da se to ljepše uklopi... Jesi se javio onom tipu za Karmann znak?
 
Onda gledaj da i volan ispoliraš ili bar pređeš bezbojnim ako je farban, da se to ljepše uklopi... Jesi se javio onom tipu za Karmann znak?
ne treba prelaziti bezbojnim lakom jer je krom originalni nije ničim bojeno,samo možda ispolirati da još bolje sija,a gledao sam onaj znak karmman i piše zatvoreno,ali nisam pisao tom tipu
 
Član
mirsadgolf je napisao(la):
Onda gledaj da i volan ispoliraš ili bar pređeš bezbojnim ako je farban, da se to ljepše uklopi... Jesi se javio onom tipu za Karmann znak?
ne treba prelaziti bezbojnim lakom jer je krom originalni nije ničim bojeno,samo možda ispolirati da još bolje sija,a gledao sam onaj znak karmman i piše zatvoreno,ali nisam pisao tom tipu

I mislio sam da nije farban zato kažem poliraj, ekstra će izgledati :cool: A artikal jeste zatvoren ali Karmann znak nije prodan, javi se... Valjalo bi da i ti znakovi legnu već jednom :D
 
idemo dalje današnja nabavka.danas sam kupio još jedan set malih čukica ,kao nove su izvađene iz jednog audija gt.tip mi je odrezao i džekove originalne i kupio sam ujedno i gljivu za pritisak ulja sa istog audija,a tragajući po autima na otpadu pronašao sam i dvije golf ball ručice.koštalo me sa cjenkanjem solidnih 50km,jer ipak sama gljiva za pritisak malte ne toliko vrijedi mada on to nije znao.evo slike satića i ručica.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

ovu sa crvenim tačkicama koje je neko obojio ću prodavati pa ako neko bude htjeo nek se javi na privatne poruke
 
radi se radi.nabavljen mali spojler na zadnju šajbu originalni made in germany,marka kamei i treće štop svjetlo na zadnju šajbu.uglavnom nadam se da će malo biti ljepše i da će biti malo izmjenjen zadnji dio.nisam uslikao pa ću sutra i postaviti slike
 
edo_benz je napisao(la):
a sta ti je to crno na haubi jel tako treba

desilo se to da na dijelu gdje je brava za haubu napuko kit i nisam imao drugo riješenje,ali imam drugu haubu i treba je ofarbati u moju boju auta i montirati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top