GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: GOLF mk1 KARMANN nove slike str 17.

trenutno radim na osvjetljenju prekidaca i svih stvari na konzoli,naravno struja je glavni majstor,a slike uskoro

evo jedna slika sta sam vec uradio mislim strujaze glavni.malo se slabije vidi na slici a uživo perfekcija

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN pocelo osvjetljenje

ugasi blic kad drugi put budes slikao,skoro pa se nista ne vidi :D:lol::lol::lol::lol:;)
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN pocelo osvjetljenje

s obzirom da struja radi ne moras nam ni slikat, mi znamo kako ce ispasti:cool::cool::cool::cool::cool:
moze biti samo bolje, ili jos bolje:D
 
RE: GOLF mk1 KARMANN pocelo osvjetljenje

ArminM je napisao(la):
s obzirom da struja radi ne moras nam ni slikat, mi znamo kako ce ispasti:cool::cool::cool::cool::cool:
moze biti samo bolje, ili jos bolje:D

naravno struja je car,a slike ce biti kad sve odradim
 
RE: GOLF mk1 KARMANN

malo da se javim. sutra idem po profilisana sjedista,mozda su i recaro neznam dok ne vidim,uglavnom cu uslikati i postaviti,a sto se tice osvjetljenja nisam jos sve zavrsio.
 
Član
RE: GOLF mk1 KARMANN

ne mozes ni zavrsit kad se samo vozas, neki sam te dan vidio kraj Ultre prodje, ja pio kafu, konto sam da si kod struje otisao, ja sam se isto dole provozao ali ga nije bilo, nije radio taj dan
fino kec izgleda uzivo, iako nisam bas sve mogao da vidim, ali se cini da je bas fino slozen;)
 
RE: GOLF mk1 KARMANN

ArminM je napisao(la):
ne mozes ni zavrsit kad se samo vozas, neki sam te dan vidio kraj Ultre prodje, ja pio kafu, konto sam da si kod struje otisao, ja sam se isto dole provozao ali ga nije bilo, nije radio taj dan
fino kec izgleda uzivo, iako nisam bas sve mogao da vidim, ali se cini da je bas fino slozen;)
nemogu da stignem jer idem na posao,a poslije zena dijete i druge stvari me poremete
 
RE: GOLF mk1 KARMANN

evo stigla sjedista kao polu recaro od golfa trice,nisu u nekom extra stanju ,ali ce se presvlaciti

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us a stigla mi je i zadnja klupa od golfa trice ali neznam da li cu je moci ustimati.

usput da pitam da slucajno nema neko ovako sjediste slomljeno da mogu neke segmente poskidati kad budem krpio svoja
 
RE: GOLF mk1 KARMANN stigla sjedista 18. strana

danas komplet sjedista rastavio jer je platno do bola prljavo,pa cu oprati i traziti kakvog majstora tapetara da mi napravi novo platno ,a ja cu sastaviti,uglavnom sve polako i detaljno.ima malo na spužvi oštečenja ali cu zakrpiti.i usput ako neko zna dobrog tapetara da mi to odradi nek predlozi pa da se cujemo.
 
RE: GOLF mk1 KARMANN stigla sjedista 18. strana

kupio sam jos jedan par sjedista od golfa 3 pa da mogu komletirati jedan set da bude extra jer na ovim sjedistima je bitna spuzva da je ocuvana,a ova dva su skoro perfekt,pa evo slike

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.usslike su od momka od kojeg sam kupio mrsko mi ponovo slikati

uzivo su jos ljepša i nadam se da cu uspjeti odraditi sve kako treba i u crnoj boji naravno
 
RE: GOLF mk1 KARMANN stigla sjedista 18. strana

danas prepravljao stope na donjim dijelovima sjedišta da bi moglo u mog keca jer trica je šira i nabavio sam ručice od sjedišta golfa 4 da upotpunim ljepši izgled i evo slike

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

jedva cekam da sve skomletiram jer moja stara sjedišta su do bola loša
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top