Golf mk1 GTI

Golf mk1 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast na projektu,samo napred,jel si nabavljao ove tanke lajsne i ovaj spojler sa strane sofer sajbne ili si vec imao
 
sreckoas je napisao(la):
svaka cast na projektu,samo napred,jel si nabavljao ove tanke lajsne i ovaj spojler sa strane sofer sajbne ili si vec imao

spojler donji na vezni lim je naknadno kupljen orginalni od golf 1 tanke lajsne sve orginalno njegovo spojler sa strane šajbe također orginal došao na autu sve je skoro njegovo samo što je urađena resuracija vozila lakiranje ubacivanje motora i ostalih sitnica spuštanje itd većina se vraća njegovo orginalno de nebi izgubio čar svojih godina kad je izašao na cestu još će se skinut folije malo ispolirat jer ima malo sige jer kolega tu uvjek nešto farba onda nekad stavit veće rubove itd motor pali i vozi ima sitnica oko štelovanja al uglavnom sve je ok neznam detalje šta kako dalje jer nije moje vozilo al kako drug bude radio tako ću ija obavjestit ovdje jer sam s njim skoro svaki dan HVALA svima na lijepim komentarima da se gazda obraduje da se nije dzaba mrzno ovih dana u garaži :lol:
 
Član
pa pitam posto sam i ja imao nekad te spojlere oko soferke ali mi ukrali i sad trazim da kupim i nema nigde,a te tanke lajsne imam samo mi 2 fale pa i to gledam da kupim,ali ni to nema:icon_cry:
 
teško je ovo naći a zlata vrijedi na autu bez ovoga je nula zato ovaj kec neće bit za vozanje već samo onako za svoj gušt ponekad momak ima drugo auto za svaki dan i zato ovo nek stoji u garaži jer ne isplati se rizikovat ovo izvodit na cestu da ga neko udari nešto ukrade skine ogrebe ili slično evo jedan primjer ovaj momak je prije ovog auta radio golfa 2 uradio ga bio full bez packe auto bilo pojava samo tako i desi se ovo ali ne njegovom krivicom nego pravog zdravog







NO TO JE PROŠLOST BIL PROŠLO sada je kec tu da uživa i ovim putem nek mi je sretno jer je zaslužio :cool:
 
Član
Ma kec je extra,samo tako nastavi..i usput ako neko imaza prodati te org obrve od keca neka se javi na pm??pozzz:cool:
 
Legend
sjecam se mukijevog golfa, steta
ovaj kec ima dosta potencijala svakako, skinuo bih ove folije nazad jedino, bas nekako odudaraju, one kopce na haubi manje vise..
 
.nOKe je napisao(la):
sjecam se mukijevog golfa, steta
ovaj kec ima dosta potencijala svakako, skinuo bih ove folije nazad jedino, bas nekako odudaraju, one kopce na haubi manje vise..


folije su bile na njemu prijašnji vlasnik je stavio a čini mi se da je muki govorio da će skidat folije nisam siguran a kopče na haubi je on stavljao moje mišljenje je da su dobro upale a služe svrsi više nego šminki
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top