Golf mk1 gti fanatic

Golf mk1 gti fanatic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auuu prejak je. ako vec hoces da zadrzis ovaj stil onda samo skini spojler on bas strsi i daj nam slike unutrasnjosti. nek ti je sa srecom i da se navozas;)
 
Član
Ma golf je extra;).....samo poskidaj ove oznake sa gepeka(po mogucnost da je i bravicu gepeka zatvoriti)...zatamni stakla i stavi masku bez znaka sa dva fara(i onako ti ovi srednji farovi nisu kristalni);)
Poz,ma golfic je bomba:cool:
 
golf je perverzija, ja bi mrežice u zadnjoj karambolci
ofarbao u crno i naprijed stavio masku sa dva fara
a ovo ostalo ne diraj pogotovo spojler, on mu je pravo
dobro legao.
 
Član
Vazno da je tebi lepo, i nemora svaki ebeni golf da fura german clean style...malo plastike nikad nije na odmet...golf ne izgleda lose, felne su mu super, i spojler je dobar...:icon_smile:
 
Član
BRATE PERVERZIJA svaka cast, i ja imam kecinu ali trenutno se radi malo :icon_biggrin:

usput jesu li farovi FK ili nesto drugo neki copy
 
Član
U ovog golfa ide g60 motor pg iz pasata sincro to bi trebalo da fino ide posto me onaj zvuk ladera pali, diskusije sa mjenjacem su sad u igri jos nisam izvadio motor iz golfa alikad sve na g60 bude spakovano ....
 
tvrdoglavi je napisao(la):
sve mi se svidja osim spojlera ;)
jesi interijer radio?

potpisujem za spojler:D, sve je super samo ovo mi malo strci spojler tj.sank, a feluge su cista perverzija, samo tako nastavi, a vidi sta ces sa sankom:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top