Golf mk1 gti fanatic

Golf mk1 gti fanatic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisam nista takeo tako kupljen prije 10tak dana unutrica ce se radit jos nemam pojma od cega ni kako al otom potom.Lik od kojeg je bio iz drinovaca kod hr granice inace limar sve plastike su napravljene rucno poliester brodski al maher je druze auto je lakiran prije 2 godine
 
ma vidi se da je dobro uradjen,al ljepse mu stoji mali krovni spojler,al opet je to stvar ukusa ;)
ugl.nek je sa srecom i puno predjenih kilometara ti zelim ;)
 
Član
Inače sam ljubitelj German styla ali ovo je fino urađeno i sve može proći osim tog šanka na gepeku koji mi se ne sviđa,nek je sa srećom!
 

MyX

Član
Schumi je napisao(la):
Inače sam ljubitelj German styla ali ovo je fino urađeno i sve može proći osim tog šanka na gepeku koji mi se ne sviđa,nek je sa srećom!

I pragovi rodjo..kao i ove skrge takozvane na prednjem desnom blatobranu..

A ostalo je sve za pet.. ;)
 
Član
nisam ljubitelj ovog stila ali mi ovaj golf BAS "SJEO" brate nista nebi dirao jer sve sto bi mi uradili(vecina)je neki german ili old school look a ovakav kakav je prati opet neki stil i treba postovati.
Brate SUPER GOLF
 
Član
GOLF je prva liga i ako se tebi tako svidja tako gi i ostavi jer to je svakako neki stil sam za sebe LP ;)
 
Član
Prije neki dan kupim pasata g60 pa cemo taj motor ugurat u keca a ako nebude zadovoljio ide vr6 mada ja inace ne jurcam pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top