golf MK1***fancar

golf MK1***fancar

Član
hvala na ideji... ;)
razmisljao sam napraviti naprijed kao kajlu i na njoj veliki znak VW da visi...
ali to je na razmatranju...
 
Član
ljuboje je napisao(la):
hvala na ideji... ;)
razmisljao sam napraviti naprijed kao kajlu i na njoj veliki znak VW da visi...
ali to je na razmatranju...

svaka cast prijatelju....tablica je extra.....i naravno idemo na pehare mom klubskom kolegi.....hehhehe.....ti znas sta ja mislism za golfa....veliki RESPECT....hehhehehe
 
Član
:smajli44:
ima tamo da slavimo...

roki_actros je napisao(la):
:lol: Opet nesto novo i svjeze...Svaka cast na originalnim idejama...

ma bio sam ogranicen sa vremenom...
inace bilo bi tu jos ludorija... ;) :smajli10:
nisam rekao da ih nece jos biti... :D
jos nekoliko ideja stize...ali necu da oktkrivam...
 
Član
ma dosta je kad biju! :lol:
ej damire trazio sam ti golfa ovuda po nasim mahalama...za sad nista...jbg...
 
Član
Hvala drug, cijenim to:icon_smile:

I ja sam do danas 5 golfova obisao..., mislim da sam se nasao u jednom:cool:. Imam josh jedan da pogledam u ponedjeljak pa cu vidjet.
Uglavnom, bude nesto:123:
 
Legend
kao sto sam vec rekao na crankshaftu, da imam keca sigurno bih isao ovim stilom, prekrasan je stvarno, nema nista da bi rekao da mi se ne svidja na njemu, jednostavno UNIKAT
 
Član
.nOKe je napisao(la):
kao sto sam vec rekao na crankshaftu, da imam keca sigurno bih isao ovim stilom, prekrasan je stvarno, nema nista da bi rekao da mi se ne svidja na njemu, jednostavno UNIKAT
hvala tebi jos jednom... ;)
 
Član
Eto da i prokomentarisem iako sam ti sve rekao preko msn-a.
Klupski ovo je zaista odlican auto i jedan veoma unikatan projekat drago mi je da si se odlucio za nase drustvo i naravno svaka pomoc je tu.
Vidimo se u TZ
 
druze svaka cast...nisam pratio od pocetka, al et sad sam od prve do zadnje stranice uz kafu pregledo...vidio sam slike iz zivinica...buraz moj sliko, pa ajd reko da pogledam sve...sto se mene tice podrzavam unikatnost i svidja mi se u kom smjeru je do sad islo, i u kom ce ici dalje (ako se ima sta dodat)...meni JEDINO ovi siljci eto nekako odudaraju, ali opet to je tvoje...i s obzirom da je dosta hromiranim detalja, mislim da bi felge ili polirane cijele ili bar da ispoliras rub bile puno bolje...sto se tice muzike fino sto se drzis klasike, ako vec ne bolujes od kvalitetnog zvuka...mozes potrazit i nesto novije sa cd-om na starinski fazon...pogledaj malo po netu, proizvode neke firme takve stvari (doduse dosta skupo) bas za ovakve ko ti :icon_smile:...pozdrav i sretno dalje...
 
Član
masina je odlicna mislim zujalica vidjeo sam ga licno svojim ocima perfektan samo nije imao siljaka na gumama tada a nadam s eljuboje da nam ono nije posljedni susred nadamo se da ce mo kada i duze da budemo uz kahvicu et nemam sta da komentarisem autic je odlican pozdrav
 
Top