Golf Mk1 Diesel Das Auto

Golf Mk1 Diesel Das Auto

Član
Pravo fin golf,uradis mu transparent stope,metalne branike i u pod i biti ce ekstra ;)
I nekih sitnica naravno uvijek nije na odmet :cool:
Krom maska,neka kugla mjenjaca,..
 
više mi se sviđaju plastični branici na ovoj širokoj štopi,ali ako naletim na krom branike od keca zašto da ne,za promjenu nekad :cool:
U pod naravno,čim se bude mogla izdvojit lova za gewinde,neću nikakve pilane opruge ili tako što,kad radim da uradim kako bog zapovijeda,pa ako i treba čekat duže čekat ću.
Ja sam i sad više nego zadovoljan u globalu,još mi ostaju sicevi,muzika i na kraju motor.....otom potom ;) pozdrav druže :cool: :cool:
Također hoću na ovaj fazon farove ;)

 
da bogu hvala nije se udubio lim,ja i golf 4 se liznuli u prolazu :icon_mad: ,smanto od sunca,još pivica koja :D ,dobro sam prošo uh,al izpizdi čoeka za ne povjerovat vake stvari,pozzz
 
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
odlučio sam se za Uniroyal RainExpert 185/55/14 TL H,napravio sam kompromis između izgleda i ovih naših kratera i ležećih na cesti :cool: ,čuo sam dobrih stvari o ovoj gumi pogotovo po kiši,a i stari na novom autu ima Uniroyal samo što je "luksuzniji" model Rainsport i pokazale su da valjaju u zadnje 3 god.Ja sam više nego zadovoljan izborom i samo čekam prvi pljusak da testiram :123: ,a upravo iznad Mostara nebo sijeva i grmi :D.

sandy_mo je napisao(la):
Sexy :D nevidje nigdje koje su dimenzije gume, jesu nove il polovne sta si na kraju odlucio? :cool:

evo citiro sam iznad da ponovo ne pišem :cool: ,ma gume drže nenormalno dobro,i što sam posebno ponosan nitko me nije prestigo,ni prema dole ni prema vamo :lol: ,jbg nije autoput da se vozi pravocrtno,jedan sivi audi A4,nije stariji od 5god nije mi mogo ništa na povratku :D

e da gume su nove,u gumi M uzo,istrošio sam se ne pitaj...:D
 
evo da dignem temu iz mrtvih ,proteklih 7mj se nije ništa radilo na autu,osim što ga se :123: financije nisu dopuštale.
Neki dan sam promijenio mali hladnjak,prijašnji mi rikno i osim što mi nije radilo grijanje,sve mi salijevo vodu pod noge :icon_mad: a zadnjih 30 godina pod je bio suh ko barut....sreća Mostar ima buru ;) ,pa će opet ubrzo sve opet biti po starom,suho i toplo :icon_smile:
Također u toga istoga majstora našao sam konzolu za njega,imao ih je i sa 2 i sa 3 rupe za vdo satiće ilitiga ćukice,sad moram još ćukice nabavit i da ih uknapujem.
Još nije zašarafljeno,ovo je samo za ideju kako izgleda.



ovo je cilj

 
evo još nekoliko slika





Također sam našao i lijevi retrovizor iste veličine kao i desni,nakon dugo vremena oba su sada jednaka,jedina mana je što mu je napuklo špiglo,ali zamijenit će se.



 
Član
Fino fino,ako nadjes 5 satica javi ja bih uzeo isto dva sebi :cool:
Samo kakve opruge na ljeto i to je to,malo siceva i bila :cool:
 
Top