Golf Mk1 Diesel Das Auto

Golf Mk1 Diesel Das Auto

Član
Bas lijep kec ;) evo kako ce lezati na novim gumama

GOLF_M1.gif


:icon_biggrin:
 
GTI FAN je napisao(la):
Bas lijep kec ;) evo kako ce lezati na novim gumama

GOLF_M1.gif


:icon_biggrin:

Hvala ti kolega :icon_smile: .Tako je ležo na onim čačkalicama od guma prijatelju,Golf je to,revolucija u pravljenju auta ;).Super al dobiješ morsku bolest :D ,a sad je poboljšanje 50% manje njihanja,a i drži bolje normalno nove gume.samo još gewinde i 100% bez naginjanja :cool: :cool:
 
mirsadgolf je napisao(la):
drug sve pohvale,samo ću jedno reći,najbolje da prvo ugradiš servo volan,jer kad tad ćeš mjenjati odluke o velićini guma i felgi,a gevinde kad servo volan riješiš radi lakšeg motanja mislim to ti je moj drugarski savjet,jer i ja sam prvo ugradio servo volan.veliki pozdrav

puno ti hvala na podršci drug,cijenim to_Očekivao sam da ću puno teže motat kad sam namontiro ove valjke prema mojoj staroj dimenziji 155/80,ali stvarno sam iznenađen motanje je isto,osim u mjestu osjeća se veći otpor nego prije,al ne toliko velik otpor kako bi očekivao.Btw motao sam ja i kombija koji nije imao servo,a u kojem sam radio,odnosno bio vozač tako da mi je ovo sad pičkin dim ;) ,s vremenom ću i servo nać i ugradit al zasad nije mi to prvo na listi.pozdrav druže i da drago mi je da si i ti riješio fege i gume ;)

evo par današnjih fotki poslije kiše




Imam čepove,ali moram uradit neki motiv na njima,mislio sam o Iron Cross-u ;)



fali mi dio štopke znam :icon_biggrin: ,kad to riješim mislio sam ih preći crvenim transparetnim lakom vako nešto

http://www.google.ba/url?url=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3D3qgxYVKnL0g&rct=j&sa=X&ei=cFrnT_avF8Hh4QSpnbyKAQ&sqi=2&ved=0CFMQuAIwAA&q=red+golf+1&usg=AFQjCNF0ZzcTocitS3A0TPbl7mQVtUnS0Q



i da fale mi nazad distanceri biće i to.....šta mislite jeli 2cm puno :icon_question:
 
Član
mislim da bi ti bilo puno 2cm,takodje mislim da ti ova kuka kvari ukupan dojam auta, sad opet ne znam koliko ona tebi igra neku ulogu ali eto
 
:icon_biggrin: predobro napredujes ;) svidja mi se kako sredujes

prijedlog uradi gepek ko u GTI ja crni okvir sajbe ;) i linije po bokovima auta

crvene stopke ce bit predobre :icon_biggrin:
 
hvala vam momci ;) ,nikad nisam gledo da skinem kuku,evo danas sam sageo se i vidio da je men'se čini zavarena za nosač od branika,al sve se da riješit kad se hoće,a to za GTI stickere ću još razmislit,jako mi se sviđa clean look,radi toga sam i odusto nakon nekog vremena tražit obrve za blatobrane.....isto tako i interijer :icon_smile: znam da mnogima bi smetala i smeta on a šupljina iza mjenjača,nedostatak srednje konzole,ali kažem opet sviđa mi se taj spartanski lightweight nenadžidžani izgled,tako da razmišljam da one vortex satiće iz srednje konzole stavim na mjesto radija gdje se nalazi uobičajeno u kecu,a na mjesto pepeljare radio,kada bude na te stvari došo red :icon_biggrin: ,crvene štopke ću radit ;) ;)
 
viđen i ti u gradu sinoć standardno utegnut :cool: :D ,da stavljat će se,biće još tu nekakvih sitnica,iduća velika stvar koju želim uradit su sicevi,vadit ove plišane koji su strašno udobni,ali drže i izgledaju ko kujac,a stavljat neke GTI profilisane ili od tvoga rocca :D,opšit ih crvenim koncem,neki logo opšit :D ......
 
BHT Ovisnik
vidio sam ga isto sinoc u gradu,na energy-u na pumpi ja i marko s pugom bili na parkigu oko 22:30,u pod u pod to,inace fin golf:cool:
 
Top