Golf Mk1 Diesel Das Auto

Golf Mk1 Diesel Das Auto

Član
Drug sto se tice kw to ti bezpotrebno sa ovim motorom,satvis ove TA ili druge sto imaju za 400-500Km i dobar :cool:
Sto se tice guma ja bih trazio 175/55/14 ili dvije ove dvije 195 kao sto ti kazez jer ce ti preveleike biti za kecmana te 195 a i ove 175 ce se bolje zalizati ;)

To bih ja uradio i onda trazio negdje metalne branike ;)
 
ma evo vidim drug ima u sarajevu TA Technix za 680km za nabavit možda se odlučim za njih :cool: ,a što se guma tiče evo jedna slika kako paše na keca Toyo Proxes T1-S 195/45/14:

 
Član
Ima i po 500KM ovih Raceland i sta ja znam ;)
A fino mu cuce te gume mada su dosta para opet kad skontas :icon_rolleyes:
 
prijatelj mi nudi JOM za 490km najvjerojatnije ću te uzet i on ih ima,a što se guma tiče razlika između 55 i 60 profila je ogromna,najmanje 50km po gumi,znači sve 4 razlika 200km :icon_eek: ,to govorim za ovu 185 širinu gume,bojim se i pitat koliko košta 195/45.....
 
Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
prijatelj mi nudi JOM za 490km najvjerojatnije ću te uzet i on ih ima,a što se guma tiče razlika između 55 i 60 profila je ogromna,najmanje 50km po gumi,znači sve 4 razlika 200km :icon_eek: ,to govorim za ovu 185 širinu gume,bojim se i pitat koliko košta 195/45.....

Pa jes to,nego gledaj prvo te gewinde,sto moras nove gume uzeti :icon_question:
Nadjes dobre 185/55 i miran,a nezz sada koje imaju 175(rijetke su pravo kroz 50/55 cak i kroz 60 ih ima vrlo malo :icon_rolleyes:).Teska situacija ;)
Ja nebi naprijedd stavljao 195 na keca kad je diesel,pravo ce se osjetiti razlika ;)
 
Član
Na otpadu Puce u Opinama sam juce vidio jednu TOYO 195/45R14 neznam dal ima i drugu igdje treba pitat al ta sto sam je vidio je ko nova jos ima one zelene linije po sebi

http://www.pik.ba/artikal/3351702/fulda-185-50r14/ ako ti pase ovo javni se na pm ;)
 
odlučio sam se za Uniroyal RainExpert 185/55/14 TL H,napravio sam kompromis između izgleda i ovih naših kratera i ležećih na cesti :cool: ,čuo sam dobrih stvari o ovoj gumi pogotovo po kiši,a i stari na novom autu ima Uniroyal samo što je "luksuzniji" model Rainsport i pokazale su da valjaju u zadnje 3 god.Ja sam više nego zadovoljan izborom i samo čekam prvi pljusak da testiram :123: ,a upravo iznad Mostara nebo sijeva i grmi :D.
 
im-mijo-g2 je napisao(la):
viđam često keca, baš je očuvan i sve to samo gewinde i skini kuku i :cool:

gewinde će bit čim budem malo komotniji s parama :icon_mad::cool: ,a kuka mi služi ko stražnji parking senzori :D ,dosad mi 2,3 puta sačuvala branik a i uostalome ovo je sportska kuka ima lopticu :cool: i hoću malo da se razlikujem od ostalih germana :p
 
drug sve pohvale,samo ću jedno reći,najbolje da prvo ugradiš servo volan,jer kad tad ćeš mjenjati odluke o velićini guma i felgi,a gevinde kad servo volan riješiš radi lakšeg motanja mislim to ti je moj drugarski savjet,jer i ja sam prvo ugradio servo volan.veliki pozdrav
 
Top