Golf Mk1 Diesel Das Auto

Golf Mk1 Diesel Das Auto

mirsadgolf je napisao(la):
dobar volan i jedan prijedlog fali kozola kod ručice mjenjača ona što se spušta od table do dole.

naravno da je dobar druže kad je original od keca GTI-a,a za onu konzolu sa mjestima za satiće imam jednu ponudu koju ću razmotrit...
 
ralica napokon jučer postavljena

odmah sam osjetio da je auto stabilniji pri većim brzinama i više se ljepi za cestu nego prije ;) dakle ne pomaže samo vizualno
 
Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
ralica napokon jučer postavljena

odmah sam osjetio da je auto stabilniji pri većim brzinama i više se ljepi za cestu nego prije ;) dakle ne pomaže samo vizualno

hahahahahha ;) svaka cast, pohvale za autić! :cool:
 
Član
ihh :icon_evil: da je love svega bi bilo, a ovako jbg malo po malo, doci ce sve na svoje kad tad, samo istrajati u svemu ;) pozz
 
eh tako nam je nama običnoj raji,znaš onu meni ti je plaća ko u žena menstruacija,traje 3,4 dana i onda me moš jebat:cool::cool:,ne trebam ti ništa drugo reć druže,ali u pravu si,važnija je volja nego pare u vakvim projektima.pozz;)
 
e nisam ti baš redovit gost u koloniji ja ti jurcam po gradu:123: može bit da je to neka druga bijela lađa:cool:,nego reci ti meni sastavi li caki KR-a više :D
 
Član
Niije ga jos upalio, vidio sam ti veceras auto :D sad znam koji je :D fino izgleda na cesti, mada mi cudan nekako kad ga murija ganja po aveniji :lol: sta si ono radio :lol:
 
ma ja i kolega :lol: mi popili koju u frigosu i pošli u ante muzika se slušala i ja kroz prozor digo šaku a konj pođe za nama od ZAP-a,a ja:123: nesvjestan da se namjerio ovaj na mene tek kod mostarke primijetio da blica i još sirenu upali :lol:,pa gdje me vidi ti pobogu :lol:
 
Član
Hahah :D taman kad si stao tamo na Aveniji ja prolazio sa kolegom pored reko vidi belaja, a gledali smo ti Golfa ondje kod Frigosa, stajali sa sivom dvicom, fino izgleda uzivo :cool:
 
:cool: hvala ti puno,a ja taman kad ste onde motali kod frigosa reče kolegi da mu je neko uzeo golfa hahaah:lol: jer i on ima istoga potpuno :lol:,a ma nisi ti vidio tek poslije belaja kad se pokupio onaj policijski golf dođe načelnik mupa bio prekoputa u bijeloj toyoti corolli kaže ima li problema dugo me je zadržao policajac a još ga ktomu i ne pozna,a znaš da je naša policija u opelima ovaj je sigurno bio federalac i još onda i marica dođe 5,6 njih hahahaah:DD to ti je bila scena za izvrnut se :lol:
 
:lol: handris policiju kecinom,lijepo:D

sad vidje temu,nice kecman,nadam se da ces uspjet u svojim planovima:123:
 
:cool: ma šta ti je brate kecman za sobom vuče golfa peticu :lol::lol: i to obični čađaš ;)
A čuješ u ovakvim slučajevima važna je samo volja,a za njom će doći i pare,a snjima naravno i realizacija svega naumljenog ;),hvala ti brate ;)
evo još par slikica od prije koju minutu



i jedna kad je bilo lijepo vrijeme



uvjek se iznova iznenadim da i nejak motor u laganoj školjci čini čuda bojim se i pomisliti kako bi ćerao da pod haubom npr. GTI KR motor :D
 
Top