Golf mk1 cabrio karman

Golf mk1 cabrio karman

Član
Golf mk1 cabrio karman 1990.g. prešao navodno 207000 heheh,nekad davno u orginalu bio 1.8 benzin,poslije ubačen 1.8 16v kr (zbog problema sa motorom izvađen),sad trenutno 1.6 dizel iz dvice 91.g. Recaro sicevi u osrednjem stanju,centralna brava+daljinsko,od felgi brock b5 8x14 et 25 ali su sad prodane ,neke bbs sa falcem 15,orginal od golfa 3 15 bbs,zender turbo 1 7x15 et 25 .Auto je kupljeno u malo zapuštenom stanju ali dovedeno je ured privremeno dok ne dođe na red za kompletnu rađu.Pioneer cd usb radio,orednji odvojeni sistem magnat,nazad p audio trosistemci 10" ,bas alpina 10" type r 1500w,pojačalo pyramida 4 kanala 1800w,kondezator 1f.n8teue7_thumb.jpg[/IMG][/URL]
 
Član
rekao bih da nisu te fele za taj auto, nekako mi bezveze izgleda, puno ljepse na onim brock izgledao
 
BHT Ovisnik
jao kako lijep golf,sviđa mi se,volio bih ovakvo nesto za ljeta i uzivati,za na more,voznja vikendom i sl.,bas je dobar:cool:
samo da diesel ne rokce u njemu:cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
rekao bih da nisu te fele za taj auto, nekako mi bezveze izgleda, puno ljepse na onim brock izgledao
[/quote

Za vidit nisu baš nešto ali za vozit su savršene,brock b5 za vidit savršen ali za vozit katastrofa.Imam 5 setova felgi raspona 4x100 tako da valja nekad malo promjenit da nije uvjek isto.U svakom slučaju hvala na savjetu.

hafaR_ABF je napisao(la):

:icon_smile:

CoL3 je napisao(la):
jao kako lijep golf,sviđa mi se,volio bih ovakvo nesto za ljeta i uzivati,za na more,voznja vikendom i sl.,bas je dobar:cool:
samo da diesel ne rokce u njemu:cool:

Hvala stari,dizel rokće ali vozi bez problema :lol:
 
Član
super primjerak, uvjek su mi se svidjali kecevi ;)
nemoj samo dozvoliti da propadne, jedna restauracija bi
mu pravo godila :icon_smile:
 
Član
slaja je napisao(la):
super primjerak, uvjek su mi se svidjali kecevi ;)
nemoj samo dozvoliti da propadne, jedna restauracija bi
mu pravo godila :icon_smile:

Ne brini ,spasio sam ga od raspada.Bio je zapušten ali sam ga doveo ured.Poslije kocke ide kec na kompletnu rađu.
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
odlican,samo steta sto su skinuo one prve felge :icon_sad:
One prve felge brock b5 što su bile skinio sam iz razloga što su mu premale.Felge su bile kao nove i za vozit extra , put je katastrofa a gume 195/45-14.Da bi to bilo dobro za vidit moraš ga spustit puno a kad ga spustis onda uništi auto po ovako lošim putevima.
 
Član
Mislim da moje misljenje vec znas, kec je sex, samo nastavi s tim radovima, one Keskin mu cudo leze, steta sto moraju na kocku :cool:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Mislim da moje misljenje vec znas, kec je sex, samo nastavi s tim radovima, one Keskin mu cudo leze, steta sto moraju na kocku :cool:

Keskin će na keca čim bbs rs 16 ili 17 ako mognem nac legne na kocku.
 
Top