golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

gotova su sedista:cool::cool: ali sutra slike...a evo trenutnog stanja u autu:lol::lol:
Slika0062.jpg

Slika0063.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

e jesi ga ogulio paz malo ti se slapa nakrenula:lol::lol::lol:
 
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

jako lijepo izgleda predpostavljam da ce bit posebno kad bude sve na svome mijestu :cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

ovo jako lijepo izgleda, slozit ce se boja sa bojom sjedista
nema sta jako dobro, svaka cast
odlicni radovi
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

pa bas sam i gledao da bude kao boja sa sedista,bice valjda lepo kad sve spakujem,tj ako uopste spakujem:lol::lol:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......ofarbana instrument tabla:D

zasto ne bi spakovao, skoro je to gotovo, kada se uklope sjedista i tabla ima da gori, bas je mocno, i ti kao i petko mozes poceti da trazis psihijatra da te lijeci, sta cinis od golfa, svaka cast;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......ofarbana instrument tabla:D

:lol::lol: ma salim se ja malo,bice spakovano ali tek od sutra krecem,pa u sredu nosim majstoru da mi odradi tapacire,suncobrane,kozicu za menjac i rucnu i na kraju da mi popravi malo zadnje stubove na neb-u,posle toga kad budem imao vremena odradicu i gepek kad budem imao vremena i para:icon_confused:
hvala na komentarima;)
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko......ofarbana instrument tabla:D

izgleda super odradjeno druze , svaka cast , samo ovako dalje ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......ofarbana instrument tabla:D

evo slike sedista,treba jos da se utegnu ali cisto da vidite kombinaciju
IMG_0314.jpg

IMG_0315.jpg

i malo sa ovim materijalom
IMG_0316.jpg
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko......ofarbana instrument tabla:D

predobro su ispala,svaka cast , to sto kazes treba jos da se utegnu ??? nema potrebe,ove jufkice po rubovima su ok , a vremenom od grijanja sunca / ciscenja i pranja sve manje i manje ce biti nabora jer ovo po meni nije nista pretjerano ako te bas to muci
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......ofarbana instrument tabla:D

odlicno je ispalo svegami, dobra kombinacija boja;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......ofarbana instrument tabla:D

to mi je i majstor rekao da ce to od sunca da se samo ispravi i utegne...inace danas sam od pola 10 do pola 9 sklapao auto...da ste videli samo kako su svi skocili u pomoc i cale i stric i keva,i petko navratio malo...pa bio vcrs da se provozam malo,i mogu vam reci da golfic privlaci paznju ;) sutra slike;) hvala svima na pohvalama
 
Top