Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stavljena muzika :D ... zamjenjena sajla kvacila, uradjena kompresija (svi klipovi pumpaju 12 bar-a), ostaje sutra da se karb malo postima jer golf trenutno moze potrosit kolko nijedna pumpa u rezervaru nema :D ... danas bi abd trebala stic i saobracajna sa tablicama :cool: pa cim sredim problem sa potrosnjom picim za sarajevo da kupim komplet izduv (fabricki ;)) i jos pokoju sitnicu, vjerovatno u medjuvremenu i armin-a angazujem da mi posalje one dijelove sto je obeco ... uglavnom radi se folks nemojte mislit da avto miruje ijedan dan :) ... ako ko ima kakvih savjeta, prijedloga, totalno sam otvoren za sve sugestije ... ev slika muzike koja ce stojat dok malo ne pritopli ne mogu vise zime brate dragi :D ...



 
Član
Fin kec pravo;),izgleda mi nekako............................cisto,da to je prava rijec,bas je ko bombonica,i te felgice mu leze ko da su orginalne.....;),jedino sto mi se ne svidza je ovaj zvucnjak ispod,nadzi gdje konzolu i to ce biti 100x bolje
 
Član
ma zvucnjak inace ne bude tu, to je samo sad da ima sta da calaka preko zime a konzolu mislim cak i da sam naso al to bi sutra trebo da znam zasigurno ;) ...
 
Član
Super izgleda clean look, gdje si planirao montirati zvucnike? meni žao starog blaupunktovog kastofona moram skontati neku alternativu:)

Svaka cast samo nastavi
 
Član
ajde kad budes picio po izduv naleti do zavidovica,pa da ti dadnem onu plocu i lajsne. Ako ne budes mogao saljem ti kako sam i rekao da cu poslat;)
volio bi i kad bi dosao ovdje,da sjednemo na kafu,da te malo upitam oko poliestera,cini mi se da sam negdje na forumu vidio da si ti strucan s tim stvarima:D
 
Član
cekajte samo dok vidite kakav sam las vegas lajt šou uplaniro u gepek ... bling bling fazoni :D ... hvala svima, bude na njem jos posla ba samo dok dodje koji bolji dan, trenutno je vrijeme nepodnosljivo ;) ... stigle tablice:



armine nis se ne sikiraj, ako krenem prema tam eto me, ako ne salji busem, a kafu cemo nas dvojica popit kad tad zapamti sta sam ti reko ;) ...
 
Legend
e sad nek zvanicno bude sa srecom , table su tu ;)
hehheh smijesno mi vidjeti ...edo "ICE" ima tranzistor u golfu :D ...... sala mala,samo ti polako znas sta ti je ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
e sad nek zvanicno bude sa srecom , table su tu ;)
hehheh smijesno mi vidjeti ...edo "ICE" ima tranzistor u golfu :D ...... sala mala,samo ti polako znas sta ti je ;)

hehehehehe hvala drug :cool: ... a nije tranzistor, vidis da imam blaupunkt-ov kasetas gore u komandnoj i taj zvucnik prikacen na taj kasetas ... muzika je fenomenalna, kad pojacam na 44 u kabini odzvanja nemre se pricat hahahahaha ... bice ba muzika, ovo je zasad i vise nego odlicno dok se neke druge stvari ne dovedu u red :cool: ...
 
N

nenad

Ja sam se nado da ce danasnji update biti barem 4 SAL woofera u gepeku, razocaro si me :D
Fino izgleda Golf, napredujes momacki.
 
Legend
eddo je napisao(la):
enesss je napisao(la):
e sad nek zvanicno bude sa srecom , table su tu ;)
hehheh smijesno mi vidjeti ...edo "ICE" ima tranzistor u golfu :D ...... sala mala,samo ti polako znas sta ti je ;)

hehehehehe hvala drug :cool: ... a nije tranzistor, vidis da imam blaupunkt-ov kasetas gore u komandnoj i taj zvucnik prikacen na taj kasetas ... muzika je fenomenalna, kad pojacam na 44 u kabini odzvanja nemre se pricat hahahahaha ... bice ba muzika, ovo je zasad i vise nego odlicno dok se neke druge stvari ne dovedu u red :cool: ...

hehe ma znaam malo sm se nasalio

samo ti polako , ima vremena za sve,a mogao si malo stisnuti...nabi mu dobre felge pa onda na mjuzu,al kako god znam da ce kec biti super ;)
 
Član
jedva cekam da pocnes slagat gepek,da te vidim na djelu;);)
a za kaficu smo se dogovorili,ti meni javi za ove stvari,ako ne budes isao ovamo poslat cu ti,rijesi instalaciju;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top