golf mk1 2.0

golf mk1 2.0

RE: golf mk1 1978

Anes_mo je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
15ke su inace prevelike za keca,ja bi ganjo neke 13ke care:icon_smile:

Nemi se slozio bbs rm/rs su 15 a najbolje stoje kecu doduse kad je spustan malo tj kad nije na fabrickim oprugama ;)

evo kako jedne 13ke stoje na kecu :icon_confused:


Uploaded with ImageShack.us

i ovo je za mene pun pogodak za mk1,fabrika sto vise da ostane u pod i felgice sa falcom i ne moraju biti bbs-ice ima jos dosta lijepi felgica za mk1 ;)
 
Član
RE: golf mk1 1978

golfic kao auto je super moze se uraditi drama,a evo dao ti je kolega Frenkie slikovit prikaz lijepo uradjenog autica brmmmm trineske mu najbolje cuce naravno kad je spusten!!!!!!!!!!!!!
 
RE: golf mk1 1978

kakav je bio i sta je sve pisalo dobro si kasnije uradio ali ima jos detalja koji bi morao rijesit ;)

sto se enterijera tice vidim da slazes nove tapacirunge to je super ;) neka budu jedna boja crna, bijeli detalji po tabli nepotrebno


eksterijer
taj dvojkin gti lip je visak, nadji kecev duboki gti takodje moj prijedlog
Naljepnice visak
probaj pronaci kromirane branike... ako si u mogucnosti ili na svojim odstrani crvene linije ;)

ostalo sve moze proci a i tvoj je auto pa radi ;)
sto se felgi tice ATS su super ne mijenjaj ih za RH CUP 15 inca 8jota... ako nadjes 13ske jotare ;) to uzmi

sretno ;)
 
Član
RE: golf mk1 1978

fin kecman,vidim da se radi tako da ja necu puno pametovat skini ovo,skini ono,siguran sam da ces ti suvisne detalje sam da uklonis. Ono sto ja mogu da preporucim jeste da ne mijenjas te felge,posebno ne za ove koje ti se nude,ove si fino sredio,ispolirao,i meni su bolje od ovih koje ti se nude. Kad se kec jos spusti onda ce to vec biti druga prica,puno srece u daljnjem radu,ako Bog da i drugi motor ubacio. Slusaj kolege sa foruma,iskreno dali su ti puno dobrih primjera, i sve primjedbe su na mjestu:cool:
 
Član
RE: golf mk1 1978

Hvala ljudi..mnogo mi znace komentari,pogotovo "negativni" jer tako cu najbolje znati kako da nastavim da radim auto...:icon_smile:
 
Početnik
RE: golf mk1 1978

MACNE_mk1 je napisao(la):
Hvala ljudi..mnogo mi znace komentari,pogotovo "negativni" jer tako cu najbolje znati kako da nastavim da radim auto...:icon_smile:

joj prijatelju,pa nesredjujes ti auto zbog nas vec zbog sebe..ako se tebi to svidja ti tako i radi,ali ponavljam milioniti put,sve sto radis radi kako spada da bude kavalitetno,da nema fusa..zasto bi se tvoj kecman utopio u masi drugih...

dvojkin lip,po meni nista mu nefali,crvene linije na branicima su isto tako dobro ispale...
samo skloni naljepnice,malo ga spusti,nmj sarat instrument tablu,prefarbaj je u crno...

kromirane branike ako nadjes stavi,ali to je tesko pa ni tvoji nisu losi..

ugl radi auto po svom cejfu i sto se tebi svidja..na ovom forumu vecina ljudi voli samo FABRIKA tuning,ako si jedan od njih onda ih slusaj i bit ce ti extra kecman..

ali nevidim nista lose u tome sto ti radis,samo mozda te naljepnice i boja unutrasnjosti...ugl puno srece ti zelim,bit ce fin kecman ;)
 
RE: golf mk1 1978

drug sve pohvale za golfa,, moram reci da mi se svidja:cool:
ono sto je dobro svakako je limarija pod 1, onda farovi ,stopke, maska bez znaka, lip, obrve,,
i ats-ice koje mu fino cuce,, to je uradjeno sa ukusom,, a neke stvari koje bi ja promjenio su
osiguraci haube i NOS pod 1, jbg ipak je ispod haube 1,1, a drugo kontrolna tabla, full black,
isto i gepek,, to su sitna ulaganja da to otklonis,, a ono sto bi ti dobro doslo su neka fina
sjedista recaro. pozz i sretno sa sredjivanjem.
 
Član
RE: golf mk1 1978

Dobar kec ;)
U pocetku su bile crne stope pa si uzeo obicne pa kristalne dobro si to uradio daj slika ;)
Kao sto ti ostali kazu velike su te 15 za keca ;)Trazi neke ATS classic ili slicno nesto sa falcom i bit ce dobar malo ga spusti jos i to je to ;)
 
Član
RE: golf mk1 1978

Napredak je očigledan, napravićeš ti nešto dobro od njega, meni je i ovako super samo sa par drugačijih detalja, da ne ponavljam, kao što je većina rekla.

P.S. Vidim ćale ti vozi pravi auto :icon_smile:
 
Početnik
RE: golf mk1 1978

Prvo Golfac je prelep skini mu te nalepnice( nije on prijatelju za toga) ,a sad malo za ostale jel mora svaki Golf 1 da bude isti sta hvali ovim 15-kama,GTI lipu od dvojke po meni se to na ovo auto fino uklopilo jbt nemoraju svi da rade isto ajd' nek neko ide na auto koje ce se na nekom takmicenju skupu ili cemu vec izdvajati iz mase. Jel mora svaki kec biti 13-ke falcare,spusti,zatamni,metalni branici i kraj....brate pogledajte na primer coveka koji je furao neki drugaciji stil pa auto ispade extra korisnik foruma "mirsad_golf" to je onaj crveni kec sa KARMAN plastikama(od kabrioleta) .


Drug ti radi za svoj neki uzitak i onako kako se tebi svidja i neces se pokajati veruj mi ! Pozz ;)
 
Član
RE: golf mk1 1978

pa ja to i zelim...da uradim auto,ali ne kao svi,naravno,ukradem po neso od svakoga...a nznm na kakve nalepnice mislite,nalepnice su skinute pre jedno godinu dana :icon_smile:
Danas sam zamenio moje ATS felnice i uzeo sam RH 15 8jota...bas iz razloga sto 90% ljudi koji sredjuju golfa mk1 imaju ats felne...zeleo bih da mi bude auto u nekom german style race fazonu,znaci ne cista fabrika a ne ni neki extrem..sledece je u planu da ispoliram owe rh felne,spustim maximalno auto i uradim krov u mat crno...a ostalo polako...
 
Početnik
RE: golf mk1 1978

Evo uradicu ti ja krov u PS-u pa ti bačim sliku ovdje! :icon_biggrin: ;)

Evo ga crni krov! ;)
 

Prilozi

  • dsc02508ycaa.gif
    dsc02508ycaa.gif
    289,4 KB · Pregleda: 121
Top