golf mk1 1982

golf mk1 1982

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E to je poso brate svaka ti dala kecman izgleda perverzno! Koje si celicare nabacio 13 ili 14 i jeli ti nazad coll 9j :icon_biggrin: pozz
 
Član
dobar je na pocetku..onda ova hauba i galerija beze..nebi ja rat stil na ovog golfaca..prije bi neki germany stil koji i jest najbolji za keca..elegantno i lijepo sredeno..a ovaj rat mi je najbezvezniji stil, pravi kic..al to je samo moje misljenje..
 
Član
druze skidaj taj rat style s njega,imas onog drugog za to,,,nemoj ovog kvarit tim,nije to za njega,golf je predobar,svaki detalj je extra odradjen,tako da je bolje da ga drzis tako,imas onu drugu klebu,pa sa njim furaj rat style;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
druze skidaj taj rat style s njega,imas onog drugog za to,,,nemoj ovog kvarit tim,nije to za njega,golf je predobar,svaki detalj je extra odradjen,tako da je bolje da ga drzis tako,imas onu drugu klebu,pa sa njim furaj rat style;)

;)
 
Član
znam kako to obicno biva nekom se sviđa nekom ne al najbitnije da se meni sviđa.golf je trenutno lišen svih detalja,skinute su felge,prodate u zagreb kolegi koji ce ih staviti na juga.skinuo sam ih iz tog razloga sto su preniske na gumama 175/50,a felge su 7ipo i nazad 8ipo.nisam ga mogao puno prizemljiti a to mi se ne sviđa.sad je bas ono tvornica,tvornica i na prodaju je.razlog tome je sto cu se posvetiti gti-u kojeg imam unutra je 2.o 8v,prefarban je u crnu metalik,postat cu i njegove slike kroz koji dan,a u međuvremenu je kupljen jos jedan zuco koji ce biti rat stile.kupio sam ga u dede s 112 tisuća km,za jako smijesnu cifru.njega cu voziti svakodnevno.e ovim putem bih zamolio nekog ako zna di bi moga nabaviti instrument tablu od gti a u dobrom stanju da nije pokidana i jos neke sitnice iz unutrasnjosti,jer ne mogu postavit oglas za potraznju istih jer nemam dovoljo postova(koliko ih uopće treba imati za oglase?)do pisanja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top