Golf MK 2 GT '89

Golf MK 2 GT '89

Član
mozes li mi objasnit kakva je žarulja u ventilaciji ili još bolje da mi je uslikaš pošto sam komplet rasvjetu ubacio le sad mi ostalo samo to pa ta i to promjenim
 
Član
siram je napisao(la):
mozes li mi objasnit kakva je žarulja u ventilaciji ili još bolje da mi je uslikaš pošto sam komplet rasvjetu ubacio le sad mi ostalo samo to pa ta i to promjenim

Obicna LED, samo istanjena (ostrugana na 2-3mm), a u sam tockic, na kojem je nacinjen prorez, nabijen je plexiglas koji je potom obrusen kako bi bio ravan sa tockicem :D

A da slikam :icon_rolleyes: izvini drug al to bi bilo ziva jebacina sad raditi jer bi morao sve da cupam vani (zice zalemljenje, pa vezane za ostale zice koje su u tabli...itd...itd) tako da mi se to uopste ne mili raditi :icon_mad:
 
Član
Posto odavno nisam nista prijavljivao....mislim da bi bio red malo i da osvezimo temu ;)

Stigle replike trazenih oznaka.....
BORBET.....lepo je ispalo samo sto umesto da su slova srebrna, ona neka siva ...al boze sta sad, to je replika. Evo slike.......


...a stigle i wolfsburg edition replike oznaka....koje su ispale TOTALNI PROMASAJ :icon_mad::icon_mad::icon_mad:....a evo i zasto



desno je moja original, a levo replika....svaki komentar je suvisan!



A evo i nekih slika od juce....a ujedno malo i da docaram odlazak plavka u suton ( ovo su poslednje slike u koje ce biti prikazane u ovom izdanju plavka :icon_cry: )

fotografija0434.jpg


fotografija0435.jpg


SLEDE KRUPNE PROMENE....ako bogda radovi pocinju od 01.08. :cool::cool:
 
Član
pukim48 je napisao(la):
:icon_question::icon_question::icon_question:

mutan si twisteruuuu :D

Moram da budem kao mulj :lol: jbga kad cekam delove vec dve nedelje i nikako da stignu, dok pojedinci kojima sam kasnije dao broj fona od lika, su vec montirali na svoja vozila :icon_mad:

S65-///AMG je napisao(la):
Ljep golf i ocekujem radove samo naprijed ;)

Pazi kad i sam sebi drzim fige :cool:
 
Član
Stiglo jutros kurirskom sluzbom :cool:

fotografija0447.jpg


Ako se pitate gde su tanke lajsne...one su odmah prosledjene dalje, zato ih i nema na slici.


P.S. Ovih dana se ocekuje jos jedan paket ( a mozda i vise) :icon_biggrin:
 
Član
Twister je napisao(la):
Stiglo jutros kurirskom sluzbom :cool:

fotografija0447.jpg


Ako se pitate gde su tanke lajsne...one su odmah prosledjene dalje, zato ih i nema na slici.


P.S. Ovih dana se ocekuje jos jedan paket ( a mozda i vise) :icon_biggrin:

gti rubovi :icon_question:
 
Član
Dobra duja.Prije sam imao golfa s tim motorom 90 ks,kad sam ga kupio bio je 16 godina star i ja sam njime presao oko 180 000km zestoke voznje bez ijednog kvara na motoru a i odlicno ide,nepoderiv motor cudo jedno,ulja nikad nisam nadoljevao od mjenjanja do mjenjanja ,nakraju sam ga slupao :icon_cry:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Dobra duja.Prije sam imao golfa s tim motorom 90 ks,kad sam ga kupio bio je 16 godina star i ja sam njime presao oko 180 000km zestoke voznje bez ijednog kvara na motoru a i odlicno ide,nepoderiv motor cudo jedno,ulja nikad nisam nadoljevao od mjenjanja do mjenjanja ,nakraju sam ga slupao :icon_cry:

I kod mene je tako...samo sto ga nisam jos slupao :icon_smile:
 
Top