Golf MK 2 GT '89

Golf MK 2 GT '89

Član
Da malo osvezimo...posto mi tema otisla u*** cak na 8 stranu :icon_biggrin:

Prvo malo slicica

fotografija0131.jpg


fotografija0130t.jpg


fotografija0142q.jpg


fotografija0143.jpg


...a onda potom i nesto malo sto se danas radilo (ne damo zimi da nas spreci :lol:)

Morao sam da rasturim voltmetar posto sam imao nekih problema sa diodama :icon_mad: pa da prikazem sve ispocetka jovo nanovo ;)

fotografija0155.jpg


fotografija0157.jpg


fotografija0159.jpg


fotografija0160.jpg


fotografija0161.jpg


fotografija0162.jpg


I napokon ponovo sklopljen :cool:

fotografija0164.jpg



......potom se preslo na sledecu zadacu....oprosticete mi sto nema slika do kraja (ispraznila mi se baterija na fonu tacno na pola radova:icon_cry:...ali i radovi su tad stali :lol:
Evo prvo slika...a na kraju cu prikazati i postavljeni zeljeni cilj sa ovim radovima

fotografija0165.jpg


fotografija0166.jpg


fotografija0168.jpg


fotografija0170.jpg


fotografija0171.jpg


...i crkla baterija.....:icon_cry:

ZELJENI I POSTAVLJENI CILJ JE OVO::::::

4347558406_5812e0afb7_b.jpg

4347559138_009a8a00d9_b.jpg

P1030998.jpg


Normalno kod mene nije niti G3 u pitanju niti tabla od G3 :icon_biggrin:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
reci mi kako te potrosnja slusa, koliko
km mozes preci sa rezervoarom, carboon
mi se svidja samo tako nastavi.

Potrosnja...:icon_question:...pa do pre neki dan sam imao problema sa karburatorom pa je potrosnja bila abnormalna, npr sa 10l bezina uspevao sam da mozda 10x upalim auto i da mi radi svaki put po jedno 5 min :icon_mad: pa sam izracunaj.
Medjutim upravo u petak sam ga odvesao na servis i sadasnja potrosnja je oko 7,8 - 8 l benzina i oko 10l plina u kombinovanoj voznji (naseljeno mesto - otvoreni put)
 
pitam jer hoce brat da ugradjuje taj motor u dvicu pa me
zato interesuje,, dobar je ne trosi puno,, samo mislim da su ajnsprici bolji
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
pitam jer hoce brat da ugradjuje taj motor u dvicu pa me
zato interesuje,, dobar je ne trosi puno,, samo mislim da su ajnsprici bolji

Sto se mene tice moje su sve preporuke za ovaj model...za ajnspric stvarno ne znam nisam imao prilike ni da vidim i da vozim. A i kad sam ga kupovao kupovao sam ga sam :icon_confused: bez ikakve pomoci limara, automehanicara, servisera i ostalih asistenata....a veruj mi da tad nisam znao ni kako se svecice menjaju a ne nesto drugo :lol:...i evo prodje i 4 godina kako je kod mene (na satu blizu 360 000) a jedinio sto je radjeno su trapovi MOTOR NIJE PIPNUT ako ne racunamo karburator (bem ti tog lukada pierburga koj ga izmisli :lol:)
 
Član
Fin golf ;)
Dobro to radis,svidjaju m ise prostiraci za noge :cool:,carbon ekstra.srteno u daljim planovima
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Fin golf ;)
Dobro to radis,svidjaju m ise prostiraci za noge :cool:,carbon ekstra.srteno u daljim planovima

E dobro me podseti....prostiraci (ili patosnice) su origigi za G2 :cool:..a trenutno sam u dilemi dal da ih prodajem jer mi zao da ih drzim u kolima (svakodnevna upotreba) a u podrumu mi se prljaju :icon_cry:
 
Član
Ewo..radilo se malo veceras..il ti bolje receno experimentisalo :ahahaha

fotografija0180.jpg


fotografija0177a.jpg


fotografija0178.jpg


Jedina moja zamerka je to sto je "prorez" moga biti malo uzi...sto ce naravno na narednim radovima da se ispravi ;)
 
Top