Golf MK 2 GT '89

Golf MK 2 GT '89

Član
Darko_GT je napisao(la):
Druze fin golf svaka cast , ali imam neku nejasnocu posto i ja vozim GT verziju , Sportska sjedista, zadnji diskovi ??? Gdje ti je to .... ??? Trebalo bi fabricki da dodje na GT verziji.

Sto se tice zadnjih diskova, ONI SU TU..hvala bogu :icon_biggrin: samo me mrzelo da ih slika, jer sam to smatrao nebitnim....a sto se tice sedista, znam da su isla sportska sedista, ali ovaj je verovatno kupljen u nekoj siromasnijoj verziji opreme pa sportskih sedala nema. Video sam u jednom reklamnom katalogu da su se dvojke GT modela prodavale i sa ovakvom verzijom sedista.


Skrabo je napisao(la):
DObar golf svaka cast ;)
Samo me zanima ova karbon folija jel je tesko staviti,gdje si je kupio i koliko kosta :icon_biggrin: :icon_question:
Foliju sam nabavio preko jednog prijatelja, tj. narucena je preko privatne firme, ovde u Srbiji. Cena je 1100din/m2 tj. 10eura/m2....a da li je tesko postaviti? Pa na ravnim delovima je veoma lako (normalno), ali zato na rukohvatima, plastisi instrument table i ostalim povrsinama koja imaju zaobljenja je veoma tesko samo zato sto je ova folija nekako "plasticna" (ako bih je tako mogao nazvati) i cim se malo vise razvuce gubi se tekstura i dobija neku sugavu belu boju po sebi (nalik onom kad uvijas plastiku pa ona pobeli na mestu savijanja).
 
Član
Ovih dana kod nas malo udarilo sunce u glavu pa i mene nateralo da smiljam nove "gluposti":icon_biggrin:...tako mi je palo napamet da utadim tablu i konzolu u kozu...nesto poput ovog samo u crnoj kozi prosiveno sa plavim koncem

jetta212.jpg


jetta213.jpg


jetta214.jpg


I ovim putem zahvaljume clanu DARIO20 na linku da ovim slikama ;)
 
Član
ne znam sta bih ti rekao...zatecen sam...ali jedno sigurno znam, jos si ruzan:lol::lol::lol:
odlicna ideja brate samo naprijed :cool::cool::cool:
 
Član
pukim48 je napisao(la):
ne znam sta bih ti rekao...zatecen sam...ali jedno sigurno znam, jos si ruzan:lol::lol::lol:
odlicna ideja brate samo naprijed :cool::cool::cool:

Puki druze, hvala na podrsci ;)

Svoju "lepotu nadoknadjujem svojim rucnim radom....na tockasu :icon_biggrin:...a o lepoti nasih straznjica, o tome cemo u 4 oka :lol:
 
Član
Ideja je više nego dobra. Razumem zašto nećeš da radiš nešto svetliju boju jer ti je auto za svaki dan kao i moj pa bi morao da voziš u belom mantilu i sa hiruškim rukavicama :lol: Sa druge strane u crnoj "korisnijoj" varijanti ogroman posao će biti slabo vidljiv što je opet tuga :icon_sad: Samo napred, podržavam zahvat :cool:
 
kad uradis sve to bit ce bolje nego ova krem koža

crno je crno elegantno a plavi konac s bojom auta :icon_biggrin:

sretno da odradis sve po planu ;)
 
Član
Twister je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
ne znam sta bih ti rekao...zatecen sam...ali jedno sigurno znam, jos si ruzan:lol::lol::lol:
odlicna ideja brate samo naprijed :cool::cool::cool:

Puki druze, hvala na podrsci ;)

Svoju "lepotu nadoknadjujem svojim rucnim radom....na tockasu :icon_biggrin:...a o lepoti nasih straznjica, o tome cemo u 4 oka :lol:

koliko te ruzim, bojim se da cu otici sa jednim zatvorenim:lol::lol::lol:
samo naprijed i nadam se skorom susretu;)
 
Član
wagenman je napisao(la):
Ideja je više nego dobra. Razumem zašto nećeš da radiš nešto svetliju boju jer ti je auto za svaki dan kao i moj pa bi morao da voziš u belom mantilu i sa hiruškim rukavicama :lol: Sa druge strane u crnoj "korisnijoj" varijanti ogroman posao će biti slabo vidljiv što je opet tuga :icon_sad: Samo napred, podržavam zahvat :cool:

Rad ce biti toliko vidljiv koliko deblji konac uspem naci, sto je naravno i pozeljno ;)


GolFanatiCars je napisao(la):
kad uradis sve to bit ce bolje nego ova krem koža

crno je crno elegantno a plavi konac s bojom auta :icon_biggrin:

sretno da odradis sve po planu ;)

Hvala...hvala :cool:

pukim48 je napisao(la):
Twister je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
ne znam sta bih ti rekao...zatecen sam...ali jedno sigurno znam, jos si ruzan:lol::lol::lol:
odlicna ideja brate samo naprijed :cool::cool::cool:

Puki druze, hvala na podrsci ;)

Svoju "lepotu nadoknadjujem svojim rucnim radom....na tockasu :icon_biggrin:...a o lepoti nasih straznjica, o tome cemo u 4 oka :lol:

koliko te ruzim, bojim se da cu otici sa jednim zatvorenim:lol::lol::lol:
samo naprijed i nadam se skorom susretu;)

Tacno ces me naterati da uzmem j**ni zeleni karton i da vam naletim u harac delova......a i curica :lol:
 
Top