Golf MK 2 GT '89

Golf MK 2 GT '89

Član
Golf 2 GT verzija sa 90KS
18e01319714.jpg

dscn8147k.jpg

.....u vec u startu su mi obili plavka i maznuli muziku ...pa je ubacen HU Pioneer DEH 3900MP, izmenjeni zvucnici u instrument tabli i umacene elipse na zadnju policu.
picture014ai.jpg


...i onda jednog leta gospodnje....pocelo je sa narusavanjem bozijeg dela i stvaranje kreacije po svome, tj mome kalupu :lol:

Zatamnjivanje svih stakala ..i delimiocno prednjeg stakla
alex0112800x600.jpg


...skinuta prednja maska sa duplim farovima i postavljena mska bez znaka i farovi sa ANGEL EYES i DARK CROSSom...
alex0166800x600.jpg


...ujedno je bio i popravljan prednji branik koji je pre toga doziveo "blagi dodir" sa kamionom....te zatamnjeni zmigavci folijom
fotografija00332.jpg

abcd0016s.jpg


...u medju vremenu radilo se i na unutrasnjosti......
.....nosaci ,za visokotonce i voltmetar , na A stubu...
slika090.jpg

slika089.jpg


..preradjen voltmetar iz LADE...
slika074.jpg


....promenjeno osvetljenje instrument-table, prekidaca i regulatora ventilacije i grejanja....
slika076.jpg

slika075o.jpg


.....ispolirane brane ..koje nazalost JOS nisu montirane:icon_cry:
fotografija0053l.jpg


...presvuceno nebo i siber....
fotografija00102.jpg

fotografija00112.jpg

fotografija00122.jpg


......uradnjeni detalji sa CARBON-folijom....
fotografija00012.jpg

fotografija00032.jpg

fotografija00082.jpg

fotografija00042.jpg



....potom uradjeni i montirani nosaci zvucnika na prednjim vratima..
fotografija0002s.jpg

fotografija0006g.jpg

fotografija0004.jpg


...I kako to izgleda sa zatvorenim vratima...
fotografija0007q.jpg

fotografija0009.jpg


Toliko sa zasad, sa radovima se stalo zbog hladnoce, jer nemam garaze..a i planirao sam ga prodati, ali ce se verovatno od toga odustati....planirano je u buduce postaviti duboke branike (vec su kupljeni crystal zmigavci za njih:icon_biggrin:) kao i promena felni ..................i mozda jos po nesto :cool:
 
Član
Hvala, hvala....
lowered_car...u pravu si...ici ce i spustanje :)

A evo i par slika unutrasnjosti....iz perioda kad mer uhvati manija ciscenja :lol:

slika014z.jpg

slika007c.jpg

slika008h.jpg

slika009y.jpg

slika015g.jpg

slika012y.jpg

slika0131k.jpg


slika017m.jpg

slika016q.jpg
 
Član
fino fino samo ova rucica menjaca bode oci..jel imas u planiu neke feluge,spustanje??
 
Član
Fin golf...meni se jedino felge ne svidjaju i bilo bi dobro da ga spustis...ostalo super
 
Legend
fino si odradio te sitnice i cini se jako ocuvan golf....trazi jos samo malo sire felge sto se podrazumjeva kad je golf u pitanju ;)
 
Član
golf ti je ruzan a ti si jos ruzniji:lol::lol::lol:

gdje si druze, tek sam sada vidjeo tvoj post....drago mi je da si i ti ovdje sa nama;)
moje misljenje o tvojoj makini, znas:cool:
samo nove felgice i spustanje u 2011...
 
Član
Hvala momci na pohvalama, a i na kritikama;)

Za felne sam vec napisao....al ko ce citati sitna slova porede ovoliko slika:lol:

DA, FELNE SE MENJAJU ( da se vidi :D) ...ove su na prodaji, a na kolima je trenutno zimski komplet.

Za rucicu menjaca...ona je sredjena, tj. i ona je presvucena u CARBON ;)
...i zadnje...spustanje....pa ici ce i neko spustanje samo ne znam koliko, posto se auto koristi svakodnevno za odlazak i povratak sa posla...a pri tome pored mene ide jos njih 3-ca od po 100kg :icon_mad:

pukim48 je napisao(la):
golf ti je ruzan a ti si jos ruzniji:lol::lol::lol:

gdje si druze, tek sam sada vidjeo tvoj post....drago mi je da si i ti ovdje sa nama;)
moje misljenje o tvojoj makini, znas:cool:
samo nove felgice i spustanje u 2011...


Karace te crnci kad te vidim :lol::lol::lol:

Veliki pozdrav za tebe Puki :cool:
 
Član
Druze fin golf svaka cast , ali imam neku nejasnocu posto i ja vozim GT verziju , Sportska sjedista, zadnji diskovi ??? Gdje ti je to .... ??? Trebalo bi fabricki da dodje na GT verziji.
 
Prelijep golf ;) dobro ocuvan i lijepo si ga sredio :cool:

sretno u daljim radovima da nadjes kakve dobre felge i da ga prizemljis :icon_biggrin:
 
Član
DObar golf svaka cast ;)
Samo me zanima ova karbon folija jel je tesko staviti,gdje si je kupio i koliko kosta :icon_biggrin: :icon_question:
 
Top