Golf IV by Kenan28

Golf IV by Kenan28

Član
Evo ga i ljetni setup :)
2va0309.jpg
 
Član
Jasta drug, puno ljepse ide na ljetnim gumama ;)

Nego znal ko, pregorila mi sijalica na dijelu table gdje se podesava grijanje/hladjenje i gdje ce da puse... skontao sam kako se mijenja sijalica, stavim na dvojku i izvucem onaj prekidac i unutra je sijalica, ali ne znam kako da je izvadim a da je ne slomim, kako je onako nepristupacna u pm :( pokusavao sam da na zicu kanem sekundarno lijepilo i da ga prislonim dok se ne zalijepi pa da je tako izvucem, ali ne moze :icon_mad:
Jel je ko vadio od vas
 
Član
Kenan28 je napisao(la):
Jasta drug, puno ljepse ide na ljetnim gumama ;)

Nego znal ko, pregorila mi sijalica na dijelu table gdje se podesava grijanje/hladjenje i gdje ce da puse... skontao sam kako se mijenja sijalica, stavim na dvojku i izvucem onaj prekidac i unutra je sijalica, ali ne znam kako da je izvadim a da je ne slomim, kako je onako nepristupacna u pm :( pokusavao sam da na zicu kanem sekundarno lijepilo i da ga prislonim dok se ne zalijepi pa da je tako izvucem, ali ne moze :icon_mad:
Jel je ko vadio od vas

okreni je desno i sama ce da ispane :cool: ako je ubodna onda ces je morati cupati i nemozes je razbit jaka je dosta...;)
 
Član
Jaka je sipak :) vrti lijevo desno nista, pokusao je malo povuci pincetom i odmah pukla.
E jes je vala svabo zakomplikovao nema dalje, predpsotavljam da sad moram citav onaj srednji dio kod CD-a skidati zbog *ebene sijalice :icon_confused:
 
Član
RE: Golf IV by Kenan28 (novo osvjetljenje km sata)

Odavno sam planirao blijedo osvjetljenje kilometar sata malo osvjeziti sa led diodama, clan foruma elektricar je uradio pravi posao ;)
Mogu misliti kako je tek nocu
2197x90.jpg
 
Član
hehe
Ma necu valjda :) prijasnje osvjetljenje je bilo bas blijedo, i bila je dilema dal da uradim kombinaciju bijelu sa crvenim (ala audi) ili da idem na originalnu plavu sa crvenim, i kontam uradit cu originalnu i bit cu zadovoljan da bude samo malo jace od onog prijasnjeg blijedog...
Ali ovo sad mi je bas za stat i gledat ;)
Usput Amare drago mi je da sam i tebe upoznao ;)
 
Top